23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Developerský projekt Bohdalecké Kvarteto

V prodeji
U Plynárny, Michle, Praha 4

Detaily

O projektu

O projektu: V Praze 4-Michli vznikne nový developerský projekt nazvaný Bohdalecké kvarteto. Devítipodlažní energeticky pasivní nový dům bude mít 182 bytových a pět komerčních jednotek. Budou se zde nacházet byty od 1+kk až do 4+kk v plošných velikostech až do 110 m2. U většiny bytů bude buď předzahrádka, nebo balkon či terasa. Počítá se také s vnitroblokem osázeným zelení a stromy. Objekt připomínající svým tvarem písmeno L dostal své jméno podle čtyř prosklených věží. Dalším důvodem pro název je skutečnost, že se tu narodil houslista Jan Kubelík. V podzemních podlažích bude vytvořeno celkem 148 parkovacích míst, dále bude k dispozici i 18 venkovních stání. Postaví ho společnost JRD Development. Předpokládané datum dokončení je rok 2023.

Lokalita: Praha 4-Michle, konkrétně její část Bohdalec a ulice U Plynárny, kde se developerský projekt Bohdalecké kvarteto rodí, má výborné dopravní spojení, protože ulicí projíždí několik tramvajových a autobusových linek a v blízkosti je zastávka. Také automobilisté mají poblíž výjezd na Bohdaleckou ulici a dál směrem na Jižní spojku a ven z města, stejně tak na Michelskou a směrem na Kačerov a Vídeňskou ulici na další výjezd z Prahy. I na druhou stranu do centra je je cesta velmi rychlá, na Václavském náměstí jste za 10 minut. Také zeleň je v dosahu. Přímo z oken bytů, zejména z vyšších pater, budete mít výhled na zalesněný bohdalecký kopec. Lesopark Bohdalecký vrch se nachází nedaleko, stejně tak další zelená lokalita kolem Hamerského rybníka.

Sport, Relax, příroda: Vršovický stadion fotbalového klubu Slavia je 1,7 km. Milovníky koupání potěší, že plavecký stadion Slavia najdete ve vzdálenosti pouhých 2,5 km. Lukostřelnice Tyršův vrch se nalézá 1,5 km od obytného souboru. 882 od projektu můžete využít tenisové kurty Tělovýchovné jednoty Montáže. Venkovní posilovna V Dolině je jenom 526 m od areálu. Do Bohdaleckého lesoparku jako stvořeného k procházkám se dostanete po pouhých 837 m.

Nákupy a služby: Jenom 529 m se rozkládá Kaufland. 2,3 km je otevřeno OC Eden.

Vzdělávání: Pro vaše ratolesti je otevřena MŠ a ZŠ Mendíků vzdálená 2 km. Další MŠ Ohradní se nalézá 2,7 km, ve stejné vzdálenosti ZŠ Ohradní.

Kultura: Pobočku Městské knihovny najdete 1,7 km od rezidenčního areálu. Máte-li rádi filmy, potěší vás, že ve vzdálenosti 3 km je Kino Pilotů. Vršovické divadlo MANA láká na svá představení 2,3 km.

Zdravotnictví: Poliklinika Vršovice se zázemím praktických lékařů se nalézá pouhých 1,8 km od projektu.

Doprava: Jenom 149 m se nalézá tramvajová a autobusová zastávka Chodovská. Pouhých 334 m potom najdou automobilisté výjezd na Bohdaleckou ulici a dál směrem na Spořilov a na dálnici D1. 1 km je výjezd na Michelskou ulici a následně směrem na ulici 5. května.

Lokalita

U Plynárny, Michle, Praha 4

Co si o projektu “Bohdalecké Kvarteto” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty