05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Březový háj

V prodeji
Horňátecká, Předboj, Praha-východ

Detaily

O projektu

O projektu: Březový háj je název souboru rodinných vil umístěných nedaleko Prahy, ale uprostřed zeleně. Celkem bude obsahovat 19 domů s velmi atraktivním moderním designem, při jehož návrhu bylo využito převážně přírodních materiálů jako je kámen, dřevo, kov a hliněné cihly. Všem vilám náleží vlastní zahrada a dvě krytá parkovací stání. V rámci projektu bude kladen důraz na kvalitu prostorů mezi domy s velkým podílem zeleně.

V interiéru s dispozicí 5+1 se vždy nachází 3 ložnice, prostor té hlavní je otevřen do krovu střechy. V přízemí domu je kromě velkého obytného prostoru umístěna i místnost navíc využitelná jako pracovna, pokoj pro hosty či šatna. Projekt počítá s vytápěním pomocí tepelného čerpadla a podlahovým a stropním vytápěním.

Novým rezidentům budou vily k dispozici na konci roku 2021.

Lokalita: Projekt je umístěn v ulici Horňátecká v obci Předboj, která se nachází v okrese Praha-východ, uprostřed krajiny s lesy a rybníky. Ta nabízí dostatek příležitostí k výletům, cykloturistice, rybaření a díky sportovnímu komplexu se nabízí i golf, volejbal, tenis a další sportovní vyžití.

Obec leží pouze 7 km severně od hranic Prahy. Letňany jsou vzdáleny pouze 10 minut a zajišťují širokou nabídku obchodů a služeb, stejně jako stanici metra. Díky autobusovým linkám se z Předboje lze do 30 minut dopravit na stanici metra Ládví.

Více info: www.luxent.cz

Lokalita

Horňátecká, Předboj, Praha-východ

Co si o projektu “Březový háj” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty