02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Britská čtvrť VIII

Vyprodáno
Svitákova, Stodůlky, Praha 5

Detaily

 • ID:
  2972
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Stodůlky
 • Byty k nastěhování od:
  2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  32 - 107 m2
 • Počet bytů celkem:
  62
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  3.985.001 Kč - 4.175.519 Kč

O projektu

O projektu: Developerská společnost Finep přináší další várku nových bytů v Praze 5, Stodůlkách mezi ulicemi Bessemerova a Svitákova v podání VIII výstavby. Moderní a nadstandardně řešené novostavby zajišťující maximální pohodlí. Nízké energetické nároky na nové bydlení, záruka tři roky nebo bezbariérový přístup. To je jenom krátký výčet toho, co nabízí 62 bytových jednotek.

Pořiďte si dispozice 1+kk s plochou 32 m2 či největší byty o ploše 107 m2 s uspořádáním 4+kk. Ve všech ohledech dochází k propojení novodobých architektonických prvků s bytovým komfortem. Součástí bytů je venkovní stání, popřípadě to garážové.

O projektu: Developerský projekt Britská čtvrť IV navazuje na velice úspěšnou výstavbu nové městské čtvrti Západní město na Praze 5 ve Stodůlkách. Tato novostavba se stala nedílnou součástí moderně vybudovaného vnitrobloku, jenž má nejenom skvělé zázemí pro děti, ale také nabízí relaxační zóny a bezprostřední blízkost zeleně. Nové byty jsou velice dobře dispozičně řešeny a tak splňují nároky na vysoký standard. Novostavba je kvalitní z důvodu použití těch nejlepších stavebních materiálů, jež jsou jistotou bezporuchového provozu a nízkých energetických nároků. Bytový komplex Britská čtvrť VI se může chlubit špičkovým bezpečnostním systémem a technologicky nadčasovými výtahy.

Byty: Šestá etapa výstavby Britské čtvrti přináší bytové jednotky v zajímavých variantách, zpracování celého objektu i nápadité rozvržení celkově 144 bytů měli na starosti zkušení architekti. O dostatku prostoru vás zajisté přesvědčí parametry jednotlivých bytů. Dispoziční členění nových bytů je od 1+kk až po 4+kk. Velikost se pohybuje od 28,4m2 do 119,6m2, proto si z nich vybere opravdu každý. Také podzemní a venkovní garážové stání je neodmyslitelnou součástí této novostavby. Bezbariérový přístup do všech prostor je rovněž jedním bodem, který vede ke zkvalitnění bydlení v této zástavbě.

Lokalita: Jelikož tento developerský projekt vznikl v blízkosti Západního Města na Praze 5 - Stodůlky, nachází se v lokalitě velké množství zeleně a také menší vodní plochy. Novostavba Britská čtvrť VI má tedy vynikající zázemí pro děti a jejich rodiče. Uzavřený komplex bytových domů přináší pohodlné a dostatečně prostorné bydlení v blízkosti přírody. Klienti si mohou zvolit kvalitní bydlení v závislosti na svých osobních potřebách a finančních možnostech. Lokalita je velice dobře občansky vybavena. V této části Prahy se nachází velké množství škol a zdravotnických zařízení. Na své si přijdou i milovníci sportu. Místem vycházek, může být Centrální park uprostřed Stodůlek, nebo vzdálenější Prokopské údolí. A každá základní škola má své sportovní zázemí. Lokalita Stodůlek je velice oblíbenou díky skvělé dopravní dostupnosti. Dostanete se sem jak metrem, tak autobusem. Vlastníky automobilů jistě potěší nedaleký začátek dálnice D5.

Historie: Osou a rekreačním zázemím Stodůlek je mělké údolí Prokopského potoka. Na něm byla v 80. letech vystavěna umělá vodní nádrž. Historické jádro a většina staré zástavby obce leží na pravém břehu tohoto potoka. První písemná zmínka o Stodůlkách pochází z 12. století. V 15. století se obec stala majetkem purkrabství Pražského hradu. A Stodůlky jako samostatná obec vznikla v roce 1849. I když na přelomu 19. a 20. století došlo k rozvoji vilové zástavby a tím i vzniku nových částí obce, Stodůlky si do konce 60. let udržely charakter zemědělské obce.

Lokalita

Svitákova, Stodůlky, Praha 5

Co si o projektu “Britská čtvrť VIII” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty