17.08.2022

Projekt Ďáblice: v prodeji jsou rodinné domy a byty na Praze 10

16.08.2022

Trh s nemovitostmi čeká stagnace → článek

15.08.2022

Rezidence Kolovraty: v prodeji jsou rodinné domy a byty na Praze 10

14.08.2022

Na místě žižkovského „Mordoru“ vyrostou byty → článek

13.08.2022

Nučický háj : v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-západ

Více aktualit

Developerský projekt Britská čtvrť V

Vyprodáno
Průhonek, Stodůlky, Praha 5

Detaily

 • ID:
  7540
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Stodůlky
 • Byty k nastěhování od:
  2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  28 - 109 m2
 • Počet bytů celkem:
  96
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Novostavba Britská čtvrť V vzniká v rámci developerského projektu Družstevní byty Stodůlky na Praze 5. V jedné budově vzniklo 96 nových družstevních bytů. Díky tomu, že jde o družstevní byty, je jejich pořízení výhodnější, a tak je vhodné pro studenty, mladé rodiny či mladé páry. Budova působí nadčasově a skvěle zapadá do okolního prostředí. Developerem a zároveň prodejcem bytů je společnost Finep.

Byty: V novém bydlení vzniknou byty o dispozicích 3+kk a 4+kk. Jejich rozloha se bude pohybovat od 28 do 109 m2. Jejich ceny jsou v rozmezí od necelých 2,5 milionu korun do téměř 6,5 milionu Kč včetně DPH. K bytům jsou dostupné balkony či rozměrné terasy a podzemní garážové stáno. Nové byty jsou dodávány ve velmi vysokém standardu. Dveře ve společných prostorách nabídnou čipový systém, jenž zvyšuje komfort. Garážové stání je vybaveno kamerovým systémem. Okna jsou v celém bytovém komplexu plastová vícekomorová s čtyř-polohovým otevíráním, a tak zadržují co nejvíce unikajícího tepla. Vnitřní dveře jsou většinou jednokřídlé plné. Je však možné setkat se s dvoukřídlými prosklenými dveřmi. Vstupní dveře do bytu nabídnou vysokou úroveň bezpečnosti. Jsou protipožární a disponují bezpečnostním kováním. Samozřejmostí je panoramatické kukátko. Co se týče podlahových krytin, nalezneme zde opravdu kvalitní materiály. V koupelně, komoře, chodbě a na WC je položena keramická dlažba. Na stěnách jsou obklady. V pokojích a ložnicích nalezneme podlahovou krytinu značky Barkotex. V kuchyňském koutu je položena keramická dlažba. Na terasách, balkonech a lodžiích nalezneme keramické či betonové dlaždice. Sanitární keramika pochází od ověřených výrobců. V koupelnách jsou umyvadlo, vana či sprchový kout se zástěnou. Na toaletě pak najdeme závěsný klozet s krytou nádržkou a umývátko. Vytápění zajišťuje ústřední topení společné pro celý dům. V bytech se nachází otopná desková tělesa a otopný žebřík v koupelně.

Lokalita: Britská čtvrť V leží na Praze 5 Stodůlkách v ulici Průhonek. Ve vzdálenosti, jež je možné ujít za pár minut, se dostanete do Skanzenu Řepora. Za pět minut je možné dojít do lékárny. Potěší blízkost obchodů Makro, Billa či Mountfield. Co se týče hromadné dopravy, nabídne nové bydlení v Praze 5 skvělou infrastrukturu. Patnáct minut od bytového komplexu leží stanice metra linky B Luka. Do deseti minut je možné dostat se do mateřské či základní školy. V blízkosti nového bydlení na Praze 5 též leží základní umělecká škola. Nedaleko leží také pošta, lékařská ambulance či lékárna. Dostatečnou péči o vaše mazlíčky vykoná blízká veterinární klinika. Pocit bezpečnosti zvyšuje blízkost policejní služebny. Pokud máte rádi restaurace a kavárny, bude se vám zde líbit. V okolí Britské čtvrti je jich celá řada.

Lokalita

Průhonek, Stodůlky, Praha 5

Co si o projektu “Britská čtvrť V” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty