Britská čtvrť

Aktualizováno: 17 července, 2020
Britská čtvrť
Adresa Svitákova, Stodůlky, Praha 5
Počet jednotek 201
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer FINEP


XII. etapa:

V aktuální 12. etapě projektu Britská čtvrť jsou ve výstavbě 2 nové budovy celkem se 100 byty v dispozicích 1kk – 4kk. Stejně jako v předchozích fázích jsou domy navrženy jako nízkoenergetické s cílem co nejnižších provozních nákladů.

XI. etapa:

V 11. etapě je nabízeno 101 bytů ve velikostech od 2kk po 4kk, které jsou prodávány do družstevního vlastnictví.

IX. etapa

VIII. etapa

V. etapa

O projektu:

Britskou čtvrť staví v několika etapách na území pražských Stodůlek developerská společnost Finep. Energeticky nenáročné bydlení připravené pro všechny typy rezidentů ve velikostech bytových jednotek od 1+kk až po 4+kk s dostatečným prostorem a vysokým standardem vnitřního vybavení.

Lokalita:

Celý developerský projekt Britská čtvrť vzniká v blízkosti Západního Města na Praze 5 - Stodůlky, při ulici Svitákova.

Lokalita je velice dobře občansky vybavena. V této části Prahy se nachází velké množství škol, zdravotnických zařízení či velké škály obchodů a příležitostí ke sportu a relaxaci. Místem vycházek může být Centrální park uprostřed Stodůlek nebo vzdálenější Prokopské údolí, celkově se ale jedná o lokalitu s velkým množstvím zeleně a menšími vodními plochami v těsné blízkosti domů.

Stodůlky jsou oblíbené i díky skvělé dopravní dostupnosti. Dostanete se sem jak metrem, tak autobusem. Patnáct minut od bytového komplexu leží stanice metra linky B Luka. Vlastníky automobilů jistě potěší nedaleký začátek dálnice D5.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky