28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

Více aktualit

Britská čtvrť - víceetapový developerský projekt s byty na prodej

Vyprodáno
Svitákova, Stodůlky, Praha 5

Detaily

 • ID:
  21749
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Stodůlky
 • Počet bytů celkem:
  201
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Aktuální ceník bytů:

O projektu

XII. etapa: V aktuální 12. etapě projektu Britská čtvrť jsou ve výstavbě 2 nové budovy celkem se 100 byty v dispozicích 1kk – 4kk. Stejně jako v předchozích fázích jsou domy navrženy jako nízkoenergetické s cílem co nejnižších provozních nákladů.

XI. etapa: V 11. etapě je nabízeno 101 bytů ve velikostech od 2kk po 4kk, které jsou prodávány do družstevního vlastnictví.

IX. etapa

VIII. etapa

V. etapa

O projektu: Britskou čtvrť staví v několika etapách na území pražských Stodůlek developerská společnost Finep. Energeticky nenáročné bydlení připravené pro všechny typy rezidentů ve velikostech bytových jednotek od 1+kk až po 4+kk s dostatečným prostorem a vysokým standardem vnitřního vybavení.

Lokalita: Celý developerský projekt Britská čtvrť vzniká v blízkosti Západního Města na Praze 5 - Stodůlky, při ulici Svitákova.

Lokalita je velice dobře občansky vybavena. V této části Prahy se nachází velké množství škol, zdravotnických zařízení či velké škály obchodů a příležitostí ke sportu a relaxaci. Místem vycházek může být Centrální park uprostřed Stodůlek nebo vzdálenější Prokopské údolí, celkově se ale jedná o lokalitu s velkým množstvím zeleně a menšími vodními plochami v těsné blízkosti domů.

Stodůlky jsou oblíbené i díky skvělé dopravní dostupnosti. Dostanete se sem jak metrem, tak autobusem. Patnáct minut od bytového komplexu leží stanice metra linky B Luka. Vlastníky automobilů jistě potěší nedaleký začátek dálnice D5.

Co si o projektu “Britská čtvrť - víceetapový developerský projekt s byty na prodej” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty