30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Brněnské Terasy

Vyprodáno
Menšíkova, Královo Pole, Brno

Detaily

 • ID:
  20975
 • Stav:
 • Developer:
  metr2 reality s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Brno
 • Lokalita:
  Královo Pole
 • Počet bytů celkem:
  12
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk

O projektu

O projektu: Rezidence Brněnské terasy nabídne svým majitelům luxusní bydlení s výhledem na Brno v katastrálním území Sadová. Tento nadstandardní, cihlový čtyřpodlažní bytový dům jistě osloví i ty nejnáročnější zájemce.

V 1. PP budou dva byty, dispozičně řešené jako 3+kk (výměra 90,3 a 106,5 m2). 1. NP má byty čtyři: 3+kk (2x, výměra 95,2 a 104,1 m2), 1+kk (2x, výměra 47,7 m2). Ve 2. NP se budou nacházet čtyři jednotky řešené jako 2+kk, s plochou od 56 do 64 m2. 3. NP disponuje dvěma byty 3+kk (plocha 78,7 a 92,9 m2).

Jak je již nyní patrno, rezidence bude mít 12 bytů, k tomu dále 12 komor, 13 garážových míst a 14 venkovních parkovacích stání. Okna v bytech budou plastová, podlahy dubové celomasivní dvouvrstvé, sanita Vigour, obklady a dlažba v koupelně a WC bude mít bílé a šedé odstíny. Do předsíně vám developer nechá vyrobit na míru vestavnou skříň, a to zdarma.

Všechny byty budou mít terasu a některé dokonce menší zahrádku. Terasy v 1. PP budou ohrazeny designovou stěnou, aby bylo zajištěno soukromí uživatelů. Součástí rezidence budou i upravené parkové plochy.

Prodej nemovitostí již začal, výstavba bude zahájena ještě v letošním roce a potrvá jeden rok. Developerem je Metr2 reality.

Lokalita: Rezidence Brněnské terasy bude situována v Menšíkově ulici, v městské části Královo Pole, katastrální území Brno – Sadová.

Tato lokalita, nacházející se na kopcích mezi Královým Polem a Soběšicemi, jsou vlastně jižně orientované svahy, nabízející celodenní slunce a navíc pohled na panorama města. Jde o území, kde se nachází množství zeleně (lesů, parků, zahrad a sadů) a vodních ploch, cyklotras a lesních stezek. To vše zaručuje novým majitelům klidné a příjemné prostředí; takové, jaké moderní městský člověk vyhledává – tedy spojení luxusního bydlení a luxusní lokality. Navíc je tato oblast zasvěcena našim filmovým a divadelním umělcům, po nichž jsou zde pojmenovány ulice.

Budete-li se chtít kamkoliv vydat autobusem, zastávku Högrova s denní linkou 43 a nočním spojem N93 máte 8 minut od rezidence. Jestliže chcete využít k cestování tramvaj, stanice nádraží Královo Pole je vzdálená 22 minut chůze, anebo se tam svezete autobusem za 13 minut. Jinak odtud jezdí i autobusové spoje, kterých je deset a vlaky, kterými se dostanete na Hlavní vlakové nádraží Brno, anebo do Prahy, Tišnova, Havlíčkova Brodu nebo Žďáru nad Sázavou.

Mateřská a základní škola Kociánka je nedaleko, pěšky k ní dojdete za 7 minut, autem tam budete za 2 minuty. Obchodní akademie Eldo na Ponavě je vzdálená 6 minut autem, 10 minut na kole a MHD půl hodiny.

Nakupovat je možné například v supermarketu Albert, vzdáleném autem 3 minuty. Za přírodou, sportem nebo s dětmi si můžete vyrazit na Lesnou, kde je spousta dětských hřišť, lanové centrum, venkovní posilovna, naučná Ekostezka, amfiteátr, minigolf a discgolf a krytý bazén. Pěšky to trvá asi půlhodiny, MHD tam můžete být za dvacet minut; na konečné tramvajové stanici Čertova rokle začíná Ekostezka a dojít odtud můžete ke všem uvedeným atrakcím.

Blízko budete mít i koupaliště Královo Pole – 3 minuty autem, 12 minut MHD a 21 minut pěšky. Tam je, kromě plavání, možnost hrát volejbal, košíkovou, nohejbal, badminton. Je tam pro vás i sauna; vstup je bezbariérový.

A to, že skoro všechno potřebné se nalézá blízko bydliště, není náhoda – developer vždy lokalitu pečlivě vybírá, aby váš život v novém domově, byl ze všech hledisek co nejpříjemnější.

Co si o projektu “Brněnské Terasy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty