28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Bydlení ERWIN

Vyprodáno
Kischova, Pankrác, Praha 4

Detaily

 • ID:
  2382
 • Stav:
 • Developer:
  BM DEVELOP s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Pankrác
 • Byty k nastěhování od:
  srpen 2012 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  32
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Devítipodlažní novostavba s 32 novými byty leží pouhých 200 m od stanice metra Pražského povstání, přitom místo není nadměrně zatíženo. Rohová stavba se začleňuje do okolní bytové a kancelářské zástavby . Fasáda domu je rozčleněna do horizontálních pásů, které jsou zdůrazněny fasádními deskami a hliníkovými okenními otvory. Ve dvou podzemních podlaží je dostatečné množství garážových stání a sklepních kójí. Zelená střecha prvního suterénu, který je navržen v celé ploše vnitrobloku, zajistí místo pro oddech a posezení obyvatelům bytového domu a relaxační výhled do zeleně z ložnic bytů. Obytné místnosti jednotlivých bytů jsou orientovány jihovýchodně až jihozápadně, tato orientace zaručí dostatečné proslunění. V přízemí domu je počítáno s obchodními plochami. Vjezd do domu je z ulice Dačického, hlavní stup pak z ulice Kischova. Developerem a prodejcem obytného souboru je BM DEVELOP.

Lokalita: Bydlení v Kischově ulici má nesporně výhodnou polohu nedaleko městského centra, ale zároveň je tato lokalita ceněna i díky hojnosti zeleně, volnočasových možností a vysoké koncentraci služeb, jejichž blízkost Vám rozhodně ušetří spoustu času.

Centrální park na pankrácké pláni, kde jsou dvě dětská hřiště, je vzdálen 10 minut pěšky. Rozsáhlejší areál Kavčích Hor, přírodní park s několika sportovišti, je dostupný během 15 minut chůze. Odtamtud se otevírá nádherný výhled na Prahu a hlavně Podolské údolí, které Kavčí Hory přirozeně dělí od Vyšehradu.

Blízkost Podolí je velikou výhodou pro sportovce - nově zrekonstruované Žluté lázně, místo sportovního i kulturního vyžití a známý podolský bazén jsou velkými lákadly. Stejnými místy také vede in-line a cyklo stezka.

Lokalita

Kischova, Pankrác, Praha 4

Co si o projektu “Bydlení ERWIN” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty