04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Bydlení Kbeličky

V prodeji
Hůlkova, Kbely, Praha 9

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  IMMO, Investyn
 • Lokalita:
  Kbeličky
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2023
 • Plocha bytů (od - do):
  107-152 m2
 • Velikost jednotek:
  4+kk-5+kk

O projektu

V klidné lokalitě Kbely pouhých 20 minut od centra Prahy vzniká projekt nadčasových rodinných domů Bydlení Kbeličky, který nabídne pohodlné bydlení blízko přírody a výbornou dostupnost do centra Prahy.

K dispozici jsou dva typy dvoupodlažních domů: 4+kk+pracovna s obytnou plochou 107 metrů čtverečních a 5+kk s obytnou plochou 152 metrů čtverečních. Interiéry jsou navrženy s důrazem na praktičnost. Velkorysý obývací prostor s kuchyňským koutem doplňují čtyři místnosti, které lze používat jako ložnice, eventuelně jako pracovnu či home office.

Součástí každého domu je zahrada s terasou a dvě parkovací místa (dům 4+kk) nebo garáž a jedno parkovací místo (dům 5+kk). Domy jsou navrženy jako nízkoenergetické. Bezúdržbová zelená střecha zpříjemní během horkých letních dnů klima v interiéru.

Tepelnou pohodu zajistí úsporné plynové kotle a okna s izolačními trojskly. Vybrané místnosti jsou připraveny na instalaci klimatizace a předokenních žaluzií. Ve společných prostorách areálu budou instalovány rychlonabíjecí stojany pro elektromobily.
Projekt realizují společnosti IMMO a Investyn. Dokončení výstavby je plánováno na srpen 2023.

Lokalita

Rodinné domy Bydlení Kbeličky jsou situovány v ulici Hůlkova na rozhraní městských částí Kbely a Letňany. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně obchodních center, restaurací, vzdělávacích i zdravotnických zařízení, sportovišť a dalších služeb.
Příležitost k relaxaci i aktivnímu odpočinku nabízí blízké lesoparky Letňany, Centrální park Kbely a Klíčovské sady.

Dopravní spojení s centrem Prahy zajišťuje městská doprava. Stanice metra Letňany i železniční stanice Kbely se nachází v docházkové vzdálenosti.

Lokalita

Hůlkova, Kbely, Praha 9

Co si o projektu “Bydlení Kbeličky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty