30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Bydlení Klafar

V prodeji
Hrnčířská, Žďár nad Sázavou, Vysočina

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Harmonie Klavírka s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Vysočina
 • Lokalita:
  Žďár nad Sázavou
 • Počet bytů celkem:
  32
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

Bydlení Klafar představí moderní rezidenční bydlení v atraktivní lokalitě, konkrétně ve Žďáře nad Sázavou. V rámci tohoto projektu je v nabídce 32 bytů o dispozici 1+kk až 4+kk umístěných ve dvou bytových domech. Při dalších etapách pak vzniknou další dva bytové domy po 16 jednotkách. Pro zajištění co možná největšího komfortu je na každém patře minimum jednotek, každá s balkónem a nebo terasou. K dokoupení je k dispozici sklepní kóje a kryté parkovací stání. Díky použití vysoce kvalitních materiálů v podobě izolačních trojskel a silného polystyrenového zateplení se každá z budov pyšní nízkou energetickou náročností typu B.

Lokalita

Bytové domy se nachází ve Žďáře nad Sázavou, konkrétně v oblíbené lokalitě Klafar. Okolí poskytuje veškerou občanskou vybavenost – v docházkové vzdálenosti najdete restaurace, obchody, nákupní centrum, polikliniku, lékárnu, školky a základní a střední školy. Zároveň nabídne také skvělou dopravní dostupnost – do centra města se lze dostat pomocí autobusové dopravy se zastávkou vzdálenou pár kroků od domu, při cestách do okolních koutů republiky se pak přibližně 30 minut jízdy autem nachází dálnice D1.

Lokalita

Hrnčířská, Žďár nad Sázavou, Vysočina

Co si o projektu “Bydlení Klafar” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty