28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Bydlení Na Petynce

V prodeji
Na Petynce, Střešovice, Praha 6

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Střešovice
 • Počet bytů celkem:
  5
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk

O projektu

Projekt se skládá z 1 komerční a 5 bytových jednotek rozmístěných ve čtyřech nadzemních podlažích činžovního domu ve stylu geometrické secese. Nebytová jednotka se saunou a rozlohou 174 čtverečních metrů je rozložena do třech podlaží a v nejvyšších dvou patrech domu je umístěn mezonetový byt. Dispozice bytových jednotek jsou 1+kk až 3+kk, s rozlohou od 42 do 103 metrů čtverečních. Součástí nemovitosti jsou také sklepní kóje v suterénu domu.

Lokalita

Byty se nachází na ulici Na Petynce v Praze 6. Jedná se o lokalitu nedaleko centra města s plnou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti jsou školy, restaurace, supermarkety, bankomat, zdravotnická zařízení včetně nemocnice, pošta, sportoviště, zastávky městské hromadné dopravy, ale i koupaliště či letní kino. Zároveň je okolí bohaté na zeleň, kterou nabízí park Kajetánka, Břevnoský park a přilehlé klášterní zahrady, park Maxe van der Stoela nebo Černínská zahrada. Petřínská rozhledna či Pražský hrad jsou vzdáleny půl hodiny pěší chůzí a do centra města je možné dojet autem za čtvrt hodiny. 

Lokalita

Na Petynce, Střešovice, Praha 6

Co si o projektu “Bydlení Na Petynce” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty