30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Bydlení Na Vinici

V prodeji
Zěmědělská, Mělník, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Mělník
 • Velikost jednotek:
  4+kk

O projektu

Projekt Rodinné domy Mělník – Na vinici přestavuje projekt rodinného bydlení v moderních novostavbách. Ve třetí etapě projekt zahrnuje výstavbu dvou dvojdomků. Dispozice každého z domů je 4+kk, přičemž součástí domů je i technická místnost, předsíň, šatna a sklad. Užitná plocha domů je shodně 130 metrů čtverečních a ke každému domu patří také parkovací stání o ploše 18 metrů čtverečních. Velikost pozemků je od 489 do 550 metrů čtverečních.

Lokalita

Domy Na vinici najdete ve městě Mělník, konkrétněji pak v její části Chloumek, která se nachází v severní části města. V Mělníku, který je obcí s rozšířenou působností a nachází se ve Středočeském kraji, žije asi 20 tisíc obyvatel. Ve městě je k dispozici plná občanská vybavenost zahrnující obchody, restaurace, sportoviště, školy, kulturní zařízení, zdravotnická střediska i plejádu služeb. K výletům a procházkám je k dispozici místní zámek, národní park Úpor, Kelské louky, nebo i chráněná krajinná oblast Kokořínsko – Máchův háj s nádhernou přírodou včetně skal.

Z Mělníka je možné dojet za 35 minut do Prahy, a to jak autem, tak i hromadnou autobusovou dopravou, která je ve městě k dispozici. Zastávka autobusu se od nemovitosti nachází cca 300 metrů.

Lokalita

Zěmědělská, Mělník, Středočeský kraj

Co si o projektu “Bydlení Na Vinici” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty