30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Bydlení na Výšinách

V prodeji
Na Výšinách, Bubeneč, Praha 7

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 7
 • Lokalita:
  Bubeneč
 • Počet bytů celkem:
  16
 • Velikost jednotek:
  1-3+kk

O projektu

Bydlení na Výšinách představuje zrekonstruovaný sedmipodlažní bytový dům s celkem 16 bytovými jednotkami. Byty jsou o dispozici od 1+kk po 3+kk, přičemž dva z bytů se nacházejí netypicky i v podzemním podlaží. V horních patrech jsou k dispozici mezonety. Plochy bytů jsou od 30 do 86 metrů čtverečních. Součástí domu jsou i sklepní kóje, přízemní byty mají předzahrádky. Všem je k dispozici společný dvorek a kolárna. Interiéry jsou řešeny v moderním stylu s čistými liniemi, minimalistickými barevnými kombinacemi a akcentem na prosvětlenost. 

Lokalita

Bydlení Na Výšinách najdete na pražské Letné (Praha 7), na ulici Na Výšinách. V těsné blízkosti bytového domu jsou restaurace, kavárny, prodejna potravin, hotel, sportovní hala i zastávky městské hromadné dopravy. Přímo v ulici je Vodárenská věž Letná a v docházkové vzdálenosti najdete také parky Leteňskou pláň a Stromovku s množstvím zeleně i míst k procházkám, sportu či relaxaci. V místa je dobrá dostupnost napříč celým hlavním městem, které disponuje plnou občanskou vybaveností včetně kulturních zařízení, zdravotnických středisek či sportovišť nejrůznějšího druhu.

Lokalita

Na Výšinách, Bubeneč, Praha 7

Co si o projektu “Bydlení na Výšinách” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty