Bydlení nad Nemojanským mlýnem

Aktualizováno: 22 července, 2020
Bydlení nad Nemojanským mlýnem
Adresa Nemojany, Nemojany, Jihomoravský kraj
K nastěhování od 3Q/2021
Počet jednotek 28
Velikost jednotek 2+kk - 5+kk
Developer Žitný s.r.o.


O projektu:

V Jihomoravském kraji, nedaleko Brna a Vyškova je připravován developerský projekt Bydlení nad Nemojanským mlýnem, který zahrnuje 28 rodinných domů. Ty budou tvořit soukromý rezidenční celek doplněný malým parkem a dětským hřištěm. V nabídce jsou různé typy domů – přízemní či dvoupodlažní, od velikosti vnitřní dispozice 2kk až po 5kk. Ke každému náleží zahrada a minimálně 1 parkovací stání.

Developerem projektu je společnost Žitný s.r.o. , prodejcem REAL GROUP SDK s.r.o. Aktuálně je v prodeji 3. a poslední etapa výstavby. Stavět ji developer začne v srpnu 2020 a dokončení je plánováno na červenec 2021.

Lokalita:

Nemojany jsou malá obec s přibližně 700 obyvateli ležící 25 kilometrů severovýchodně od Brna a 6 km od města Vyškov, uprostřed krajiny Jihomoravského kraje. Svým obyvatelům nabízí dobrou občanskou vybavenost, který zahrnuje i školu a školku, obchody, koupaliště nebo sportoviště, nabídku pak rozšiřují služby a obchody v sousedním Vyškově. V okolní přírodě se nachází CHKO Moravský kras a několik příležitostí ke koupání.

Dostupnost je velmi dobrá do sousedního Vyškova, ale i do Brna – 25 minut automobilem či do 40 minut hromadnou dopravou.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky