02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Bydlení nad Nemojanským mlýnem

Vyprodáno
Nemojany, Nemojany, Jihomoravský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V Jihomoravském kraji, nedaleko Brna a Vyškova je připravován developerský projekt Bydlení nad Nemojanským mlýnem, který zahrnuje 28 rodinných domů. Ty budou tvořit soukromý rezidenční celek doplněný malým parkem a dětským hřištěm. V nabídce jsou různé typy domů – přízemní či dvoupodlažní, od velikosti vnitřní dispozice 2kk až po 5kk. Ke každému náleží zahrada a minimálně 1 parkovací stání.

Developerem projektu je společnost Žitný s.r.o. , prodejcem REAL GROUP SDK s.r.o. Aktuálně je v prodeji 3. a poslední etapa výstavby. Stavět ji developer začne v srpnu 2020 a dokončení je plánováno na červenec 2021.

Lokalita: Nemojany jsou malá obec s přibližně 700 obyvateli ležící 25 kilometrů severovýchodně od Brna a 6 km od města Vyškov, uprostřed krajiny Jihomoravského kraje. Svým obyvatelům nabízí dobrou občanskou vybavenost, který zahrnuje i školu a školku, obchody, koupaliště nebo sportoviště, nabídku pak rozšiřují služby a obchody v sousedním Vyškově. V okolní přírodě se nachází CHKO Moravský kras a několik příležitostí ke koupání.

Dostupnost je velmi dobrá do sousedního Vyškova, ale i do Brna – 25 minut automobilem či do 40 minut hromadnou dopravou.

Co si o projektu “Bydlení nad Nemojanským mlýnem” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty