30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Bydlení Olbramovice

V prodeji
Olbramovice, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Residence Kladno, a.s.  
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Olbramovice
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2022
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  4+kk

O projektu

Bydlení Olbramovice zahrnuje čtveřici dvojdomů o dispozici 4+kk, jejichž výstavba bude dokončena již v září 2022. Domy o velikosti necelých 100 metrů čtverečních se liší pouze rozlohou okolního pozemku a jsou nabízeny jako tzv. holodomy. Pro zájemce je však možno zajistit vnitřní dostavbu dle požadavků. Domy typu bungalov jsou vyzděny tvárnicemi Porotherm a zatepleny, mají vazníkovou střechu s betonovou krytinou. U každého domu je počítáno se dvěma parkovacími místy. Developerem je společnost Residence Kladno, a.s.  

Lokalita

Bydlení Olbramovice najdete v obci Olbramovice, 13 km od Benešova a 60 km od Prahy. Obec se zhruba 1400 obyvateli je poměrně rozlehlá a z pohledu občanské vybavenosti nabízí vše potřebné. Nachází se zde pošta, obchody, knihovna, dětská hřiště i čerpací stanice. K dispozici je autobusové i vlakové spojení. Kulturní dědictví je zastoupeno prostřednictvím drobných církevních památek. Územím obce prochází i několik cyklotras a turistických tras či naučná stezka Po stopách Sidonie Nádherné. Zajímavostí je i množství rybníků na území obce.

Lokalita

Olbramovice, Středočeský kraj

Co si o projektu “Bydlení Olbramovice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty