30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Bydlení Pražská

V prodeji
Pražská, Hostivař, Praha 10

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Hostivařská developerská s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Hostivař
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2025
 • Počet bytů celkem:
  27
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 3+kk

O projektu

Na pomezí Strašnic a Hostivaře je v nabídce celkem 27 bytů o dispozici 2+kk až 3+kk s prostornou terasou či balkónem situovaných pod jednou střechou bytového domu. Projekt Bydlení Pražská při výstavbě sází na nadstandardní provedení. Samozřejmostí jsou tudíž dřevěné podlahy s dubovým povrchem, značkové vybavení koupelen či luxusní keramické obklady a dlažby. Ke každé z jednotek navíc náleží také garážové stání.

Lokalita

Bytový dům se nachází v pražském Hostivaři, který svým obyvatelům nabídne pohodlné bydlení s dobrou občanskou vybaveností. Nedaleko od domu se nachází obchody s potravinami, několik restaurací, ale také školy či dokonce OC Park Hostivař nabízející široké nákupní možnosti. Skvělou dopravní dostupnost do všech koutů města pak zajistí nedaleká stanice metra A – Skalka, stejně tak jako autobusová a tramvajová linka a Nádraží Hostivař. Lokalita vyniká zejména svým klidem, ale přesto stále bezpočtem možností pro aktivně strávený čas. Za přírodou i sportovními aktivitami lze navštívit nedaleký Hostivařský lesopark, nebo chráněnou krajinnou oblast Triangl.

Lokalita

Pražská, Hostivař, Praha 10

Co si o projektu “Bydlení Pražská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty