Developerský projekt Bydlení Světova

Vyprodáno
Světova, Libeň, Praha 8

Detaily

 • ID:
  2155
 • Stav:
 • Developer:
  BM Develop s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Libeň
 • Byty k nastěhování od:
  zima 2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  41 - 118 m2
 • Počet bytů celkem:
  31
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Bydlení Světova představuje unikátní developerský projekt nacházející se na rohu ulic Zenklova a Světova situovaný nedaleko od historického centra Prahy. Jedinečnost této novostavby spočívá ve spojení kouzla novorenesanční fasády cihlového domu z 19. století a moderního a kvalitního provedení vnitřních dispozic z 21. století. Výsledkem je harmonické prostředí poskytující luxus i pohodlí a splňující požadavky i té nejnáročnější klientely, a to je umění! Developerem i prodejcem bytů je BM Develop.

Byty: Bydlení Světova nabízí v rámci 5 podlaží bytového domu 31 luxusních bytů od 1+kk o rozloze 41 m2 až po 4+kk o velikosti přesahující 100 m2 s terasou poskytující nepřekonatelný výhled na zeleň a blízké okolí. V přízemí se nachází 3 velkorysé nebytové prostory, jež disponují samostatnými vchody, vhodné pro zrealizování všech podnikatelských záměrů od bank, přes ateliéry a kanceláře až po reprezentativní prodejní prostory. Ve dvoře se pak nachází 8 venkovních a 3 garážová parkovací stání a v suterénu sklepní kóje o velikosti od 2 m2 do 15 m2, která si můžete ke svým jednotkám přikoupit. Nedílnou součástí objektu jsou rovněž 2 výtahy. Intériéry bytů jsou vybaveny kvalitními designovými prvky, jako jsou interiérové dveře, koupelnová topná tělesa či obklady a dlažby s důrazem na funkčnost a italský styl.

Lokalita: Bydlení v tomto honosném objektu je žádoucí nejen díky luxusu, který nabízí jeho rezidentům, ale rovněž i lokalitou čtvrti Palmovka, která prochází postupnou revitalizací a je ceněna díky hojnosti zeleně v okolí a zároveň výhodné polohy nedaleko historického centra Prahy. Tato rezidence se nachází v bezprostřední blízkosti stanice metra trasy „B“ Palmovka a zajišťuje tak rychlou dopravu po celé Praze. Okolí projektu nabízí rovněž velké množství sportovních aktivit, zejména sportovní centrum Svět pod Palmovkou, nedaleké golfové odpaliště či síť cyklostezek, která Vám umožní příjemnou projížďku podél řeky Vltavy či jinou podívanou. Na své si přijdou i milovníci kulturních zážitků, jimž může zpříjemnit večer program Divadla Na Palmovce nebo chystané centrum Nová Palmovka. Bydlení Světova nezapomíná ani na rodiny s dětmi, pro něž jsou k dispozici v okolí nově zrekonstruovaná dětská hřiště, a to zejména v okolí Thomayerových sadů.

Rezidenční projekt Světova se nachází v městské čtvrti Praha – Libeň. Tato oblast v minulosti patřila díky svému členitému reliéfu k nejromantičtějším pražským předměstím. Protéká tudy potok Rokytka a tvoří údolí vedoucí až k řece Vltavě. Od 2. poloviny 19. století se přeměnila na průmyslové centrum severovýcodní části Prahy. Své nezapomenutelné zastoupení má i v historii Československa, jelikož na jejím území byl uskutečněn atentát na jednoho z nejmocnějších muží Třetí říše – Reinharda Heydricha. Celou událost dodnes připomíná pomník, který stojí v místě události v ulici v Holešovičkách. S Libní je rovněž provázané jméno spisovatele Bohumila Hrabala, který zde prožil nemalou část svého života, či básníka Karla Hlaváčka.

Lokalita

Světova, Libeň, Praha 8

Co si o projektu “Bydlení Světova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty