Developerský projekt Bydlení Táborská

V prodeji
Táborská, Brno-Židenice, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Žitný s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Počet bytů celkem:
  11

O projektu

V bezprostřední blízkosti historického centra jihomoravské metropole se realizuje projekt Bydlení Táborská - byty & work out & zahrada, který nabídne moderní a praktické bydlení.
V novém rezidenčním domě rozděleném na dvoupodlažní a čtyřpodlažní část bude k dispozici 11 bytů různých velikostí. Součástí vybraných jednotek jsou balkony, terasy, vlastní zahrádky či zimní zahrada.
Bytový komplex se skládá ze dvou částí z nichž jedna je vybudována podél ulice a druhá směřuje do vnitrobloku. Součástí areálu je společná zahrada s dostatkem zeleně, odpočinkovými zónami, venkovní posilovnou a místem s venkovním posezením a možností grilování. Stavba je provedena v energetické třídě B – velice úsporná a ušetří rezidentům náklady na provoz.
Projekt realizuje developerská společnost Žitný s.r.o.

Lokalita

Rezidenční dům je situován v ulici Táborská v městské části Brno-Židenice. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost. Do centra lze dojet městskou dopravou i autem za pouhých 10 minut.

Energetická třída

A+
A
B
Vaše energetická třída je B
C
D
E
F
G
H

Lokalita

Táborská, Brno-Židenice, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Bydlení Táborská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty