28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

Více aktualit

Developerský projekt Bydlení U Lesoparku

Vyprodáno
Veselská, Letňany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  8936
 • Stav:
 • Developer:
  Letňany Sever s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Letňany
 • Byty k nastěhování od:
  červen 2016 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  114
 • Velikost jednotek:
  4+1
 • Cena bytů (od - do):
  5.175.000 Kč - 11.152.585 Kč

O projektu

O projektu: Komplex několika rodinných domů s názvem U Lesoparku se rozkládá na ulici Veselská, která patří do katastrálního území Letňany na Praze 9. Moderní výstavba nabídne komfortní bydlení v celkem 114 rodinných domech. V rámci komplexu zde bude vybudována také mateřská školka, dále budou k dispozici také tenisové kurty a hřiště. Rodinně domy získaly průkaz třídy B, což znamená, že budova je hodnocena jako úsporná. Prodej byl zahájen 1. 10. 2014. Pozemky budou pro nové rezidenty připraveny v léte 2016 (Předpokládané dokončení sítí - 1. Etapa). Kromě rodinných domů je možné v rámci projektu zakoupit si také vlastní parcelu.

Domy: Projekt řadových rodinných domů U Lesoparku nabízí 114 rodinných domů. Nejmenší z nich má celkovou plochu pozemku 246 m2, cena za pozemek je stanovena na 1 451 400 Kč včetně DPH, cena za dům činí 3 795 000 Kč včetně DPH a celková cena je stanovena na 5 246 400 Kč včetně DPH. Největší rodinný dům má celkovou plochu pozemku 881 m2 a k prodeji je za cenu 5 197 900 Kč včetně DPH. Cena domu je stanovena na 5 175 000 Kč včetně DPH, takže konečná cena za stavbu domu i pozemek tvoří 10 372 900 Kč. K rodinnému domu patří také zahrada a vlastní garáž. Většina rodinných domů je řešena jako dispozice 4+1 a má obytnou plochu 140 m2. K prodeji je takový dům určen za cenu 5 000 000 Kč včetně DPH. Rodinné domy poskytují vysoký standard v provedení i materiálech. Všechny domy jsou zděné a při výstavbě se používají osvědčené kvalitní materiály předních výrobců. To dokládá také garantovaná záruka, která je stanovena na pět let. Zdivo rodinných domů je složeno z broušených cihelných bloků firmy HELUZ Family 2in1. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Vchodové dveře do domu jsou plastové plné. V pokojích bude plovoucí podlaha firmy QUICK STEP, v kuchyni, předsíni, koupelně, na WC, v komoře a technické místnosti je možné vybrat si z různých druhů dlažeb. Ústřední topení je řešeno pomocí plynového kondenzačního kotle Viessmann s externím zásobníkem TUV a v koupelnách je osazeno žebříkové těleso. Obklady keramické jsou až do výšky 2 metry s plastovými rohovými lištami. Každý dům bude přímo připojen na internet pomocí optického kabelu. Ve standardní výbavě je navíc jedna dvouzásuvka, kam se dá připojit wifi router. Zákazníky jistě potěší také široké spektrum klientských změn. Do každého rodinného domu je například možné nechat dodělat do obývacího pokoje krb. Dále je možné vybrat jiné protipožární dveře do garáže, vystavět terasu za domem a před vchodem do zahradního skladu ze zámkové dlažby nebo přistavět jímku na dešťovou vodu.

Lokalita: Nové bydlení U Lesoparku se rozkládá na ulici Veselská, která spadá do katastrálního území Letňan na Praze 9. Novostavby rodinných domů těží z dynamicky rostoucího okolí, které umožňuje kompletní občanskou vybavenost i dopravní dostupnost. Z autobusové zastávky Avia Letňany jezdí každé čtyři minuty autobus číslo 158 až na metro Letňany. Vzdálenost pěti zastávek je možné urazit za 6 minut. Alternativou je pak blízká vlaková zastávka Praha – Čakovice, která je vzdálena jen šest minut chůze. Po dokončení výstavby je plánována také samostatná autobusová zastávka přímo u objektu. Skloubit dopravu s příjemnou relaxační činností umožní plánovaná výstavba celé sítě cyklostezek v okolí. Sportovní využití je plánováno postavit v samém centru nového areálu. Nový sportovní klub by měl poskytovat 7 tenisových kurtů, 2 squashové kurty a několik multifunkčních sálů určených mimo jiné pro aerobic, spinning, jógu. Velké množství možností skýtá také plánovaná dominanta okolí – letňanský lesopark. Jeho výstavba je plánována na několik etap. V té první budou zřízeny nové běžecké trasy a cyklostezky, ve druhé etapě by měly být doplněny trasy pro lyžaře, to vše obklopeno zelení a uměl vytvořenými kopci. Nákupní možnosti nabízí největší nákupní centrum v ČR – OC Letňany, které je od objektu vzdáleno 3 km. Alternativou je bližší Tesco Express, které je 980 metrů daleko. V okolí dále najdete: Vlak: Praha-Čakovice (710 m), Bus MHD: Ke Stadionu (474 m), Bankomat České spořitelny (943 m), Česká pošta, s.p. (942 m), Lékárna Čakovice (989 m), Restaurace Domino (758 m)

Lokalita

Veselská, Letňany, Praha 9

Co si o projektu “Bydlení U Lesoparku” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty