Bydlení Úvaly

Aktualizováno: 12 června, 2019
div>
Bydlení Úvaly
Adresa Škvorecká, Úvaly, Praha-východ
K nastěhování od 2020-2021
Počet jednotek 22 + 46 + 20
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Plocha (od - do) 55 - 174 m2
Developer Arcona Capital

O projektu:

V Úvalech na Praze-východ roste při silnici č. 101 směrem na Škvorec nový developerský projekt Bydlení Úvaly, za kterým stojí společnost Arcona Capital Czech Republic s.r.o. První dvě etapy s bytovými domy jsou již postaveny a všechny byty mají již své majitele. V rámci 3. etapy projektu se rodí celkem 20 rodinných domů v energetické třídě B. Postaveno bude 9 řadových rodinných domů o dispozicích 3+kk a 5+kk a rozloze 103-125 m2, dále dva dvojdomy s dispozicemi 5+kk a podlahovou plochou 130 m2. a nakonec ještě 9 samostatných domů, které mají dispozice 5+kk a plochu 130-142 m2. Dokončení se předpokládá v zimě 2020/2021. Domy mají přízemí a podkroví, jsou opatřeny sedlovou střechou.

Lokalita:

Bydlení Úvaly na konci Úval ve Škvorecké ulici je výhodným spojením života na vesnici v těsné blízkosti přírody s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy. Vlak zde jezdí každých 15 minut a za pouhých 25 minut vystupujete v samotném srdci Prahy na Masarykově nádraží. Plusem je i velké množství sportovního využití přímo v místě bydliště.

Sport, Relax, příroda: Pouhých 890 m se nalézá hřiště na Pétanque. 843 m je vzdáleno dětské hřiště. V létě nabídne plavecké vyžití Koupaliště Úvaly, které nejdete 2,3 km od obytného komplexu. Milovníci bílého sportu jistě navštíví Tenisový klub Úvaly, který provozuje tenisové kurty 2,4 km daleko. Příliš daleko není ani sportovní hala Úvaly, najdete ji ve vzdálenosti 1,1 km. Do přírody je to velice blízko, procházkou zelení dojdete po 1,1 km k Hornímu úvalskému rybníku, hned vedle něj se rozkládá také Dolní úvalský rybník. Na delší procházku 2,3 km můžete vyrazit do úvalského lesa, kde je možné vylézt na Rozhlednu Vinice. Na půldenní výlet jsou výborným tipem úvalské menhiry Ztracený Korec. 3,6 km od rezidenčního komplexu začíná přírodní park Klánovice-Čihadla, který je také jako stvořený k procházkám i delším výletům. V podstatě hned za domem, jenom 65 m začíná cyklostezka.

Nákupy a služby: Prakticky za rohem, jenom 146 m je otevřen supermarket Billa. Ve vzdálenosti 560 m potom najdete Penny Market.

Vzdělávání: Svoje malé ratolesti můžete přihlásit do MŠ Kollárova, do které vede cesta dlouhá 2,3 km. ZŠ Podhájí je vzdálená jenom1 km od projektu.

Kultura: Městská knihovna Úvaly nabízí svoje služby 1,3 km daleko. Město má svůj kulturní sál v DPS, kde se pořádají nejrůznější akce. Besedy, výstavy a různá kulturní představení probíhají i v Městském domě dětí a mládež Úvaly, vzdáleném 2 km.

Zdravotnictví: Péči praktických lékařů zajistí Poliklinika Úvaly u Prahy vzdálená 1,9 km.

Doprava: Na zastávku autobusu Úvaly, Slovany narazíte po 320 m. Kousek, jenom 1,6 km se nalézá železniční stanice Úvaly u Prahy. Pro automobilisty je výjezd směrem do centra Prahy jenom 444 m., na druhou stranu na Škvorec mají výjezd doslova hned za domem.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (38 hlasů, průměr: 4,90 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky
1. 6. 2019
Novostavba Zlatý Kopec III. etapa prodej bytů Praha-východ - Přezletice

Zlatý Kopec III. etapa

Nové Haltýře, Přezletice, Praha-východ

A - 2020, H4,H5 - 2021

O projektu: Developerský projekt Zlatý Kopec – Přezletice se nachází v lokalitě Praha – východ v obci Přezletice, pár kroků od hranice Prahy 9 – Vinoř. Autorem projektu je developerská společnost Benuga. Resort nabízí nové bydlení v klidném prostředí a zároveň v těsné blízkosti hlavního města. Třetí etapa navazuje na...

1. 1. 2016
Novostavba Na Vyhlídce prodej bytů Praha-východ - Říčany

Na Vyhlídce

Popovičky, Říčany, Praha-východ

(vyprodáno)

O projektu:Nedaleko Prahy vyroste ve vesnici Popovičky projekt Na Vyhlídce, jehož dokončení se (bude stanoveno). V rámci plánu výstavby komplexu Na vyhlídce je plánováno celkem 9 rodinných domů, 4 dvojdomy a 1 vila. Developerem i prodejcem bytů je AMADET a.s. Domy: V rámci projektu Na Vyhlídce bude vybudováno devět...

Vyprodáno
22. 8. 2015
Novostavba Rodinné domy Jenštejn prodej bytů Praha-východ - Jenštejn

Rodinné domy Jenštejn

Hradní, Jenštejn, Praha-východ

léto 2018 (vyprodáno)

O projektu: Bydlení v zeleni a přitom na dosah hlavního města Prahy nabízí developerský projekt Rodinné domy Jenštejn, který vzniká v Hradní ulici (etapa A) a Zlatnické ulici (etapa B) přímo v obci Jenštejn severovýchodně od Prahy mezi Vinoří a Horními Počernicemi. Novostavby tvoří patrové řadové domy, kterých se postaví celkem 50, a to ve dvou...