30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Bydlení Úvaly - Developerský projekt

Doporučené V prodeji
Škvorecká, Úvaly, Praha-východ

Detaily

O projektu

Rezidenční projekt Bydlení Úvaly v další etapě výstavby nabídne 43 bytů a 5 rodinných domů. Ve dvou bytových domech bude v nabídce 36 bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk, 3 dvoupatrové penthousy o dispozici 4+kk a 5+kk se střešními terasami, a 4 mezonetové třípodlažní byty 4+kk a 5+kk. Dispozice rodinných domů o výměrách od 100 do 121 metrů čtverečních jsou 3+kk a 4+kk se zahradou. Developerem projektu je Acrona Capital.

Lokalita

Bydlení Úvaly na konci Úval ve Škvorecké ulici je výhodným spojením života na vesnici v těsné blízkosti přírody s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy. Vlak zde jezdí každých 15 minut a za pouhých 25 minut vystupujete v samotném srdci Prahy na Masarykově nádraží. Plusem je i velké množství sportovního využití přímo v místě bydliště. Úvaly, město v okrese Praha-východ, nabízí hřiště na pétanque, dětské hřiště, koupaliště, tenisový klub i sportovní halu. K procházkám v přírodě vybízí Horní i Dolní úvalský rybník, úvalský les či Rozhledna Vinice. Za domem je cyklostezka. Nákupy umožňují supermarkety Billa i Penny Market, ratolesti můžete přihlásit do MŠ Kollárova či ZŠ Podhájí. K dispozici je v obci knihovna, kulturní sál, poliklinika i zastávky hromadné dopravy.

Lokalita

Škvorecká, Úvaly, Praha-východ

Co si o projektu “Bydlení Úvaly - Developerský projekt” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty