15.08.2022

Rezidence Kolovraty: v prodeji jsou rodinné domy a byty na Praze 10

14.08.2022

Na místě žižkovského „Mordoru“ vyrostou byty → článek

13.08.2022

Nučický háj : v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-západ

12.08.2022

Apartmánový dům - Slapy: v prodeji jsou apartmány na Slapech

10.08.2022

Nedostupné bydlení tlačí Čechy mimo města. Vyplatí se? → článek

Více aktualit

Developerský projekt Bydlení Úvaly

Vyprodáno
Škvorecká, Úvaly, Praha-východ

Detaily

O projektu

O projektu: V Úvalech na Praze-východ roste při silnici č. 101 směrem na Škvorec nový developerský projekt Bydlení Úvaly, za kterým stojí společnost Arcona Capital Czech Republic s.r.o. První dvě etapy s bytovými domy jsou již postaveny a všechny byty mají již své majitele. V rámci 3. etapy projektu se rodí celkem 20 rodinných domů v energetické třídě B. Postaveno bude 9 řadových rodinných domů o dispozicích 3+kk a 5+kk a rozloze 103-125 m2, dále dva dvojdomy s dispozicemi 5+kk a podlahovou plochou 130 m2. a nakonec ještě 9 samostatných domů, které mají dispozice 5+kk a plochu 130-142 m2. Dokončení se předpokládá v zimě 2020/2021. Domy mají přízemí a podkroví, jsou opatřeny sedlovou střechou.

Lokalita: Bydlení Úvaly na konci Úval ve Škvorecké ulici je výhodným spojením života na vesnici v těsné blízkosti přírody s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy. Vlak zde jezdí každých 15 minut a za pouhých 25 minut vystupujete v samotném srdci Prahy na Masarykově nádraží. Plusem je i velké množství sportovního využití přímo v místě bydliště.

Sport, Relax, příroda: Pouhých 890 m se nalézá hřiště na Pétanque. 843 m je vzdáleno dětské hřiště. V létě nabídne plavecké vyžití Koupaliště Úvaly, které nejdete 2,3 km od obytného komplexu. Milovníci bílého sportu jistě navštíví Tenisový klub Úvaly, který provozuje tenisové kurty 2,4 km daleko. Příliš daleko není ani sportovní hala Úvaly, najdete ji ve vzdálenosti 1,1 km. Do přírody je to velice blízko, procházkou zelení dojdete po 1,1 km k Hornímu úvalskému rybníku, hned vedle něj se rozkládá také Dolní úvalský rybník. Na delší procházku 2,3 km můžete vyrazit do úvalského lesa, kde je možné vylézt na Rozhlednu Vinice. Na půldenní výlet jsou výborným tipem úvalské menhiry Ztracený Korec. 3,6 km od rezidenčního komplexu začíná přírodní park Klánovice-Čihadla, který je také jako stvořený k procházkám i delším výletům. V podstatě hned za domem, jenom 65 m začíná cyklostezka.

Nákupy a služby: Prakticky za rohem, jenom 146 m je otevřen supermarket Billa. Ve vzdálenosti 560 m potom najdete Penny Market.

Vzdělávání: Svoje malé ratolesti můžete přihlásit do MŠ Kollárova, do které vede cesta dlouhá 2,3 km. ZŠ Podhájí je vzdálená jenom1 km od projektu.

Kultura: Městská knihovna Úvaly nabízí svoje služby 1,3 km daleko. Město má svůj kulturní sál v DPS, kde se pořádají nejrůznější akce. Besedy, výstavy a různá kulturní představení probíhají i v Městském domě dětí a mládež Úvaly, vzdáleném 2 km.

Zdravotnictví: Péči praktických lékařů zajistí Poliklinika Úvaly u Prahy vzdálená 1,9 km.

Doprava: Na zastávku autobusu Úvaly, Slovany narazíte po 320 m. Kousek, jenom 1,6 km se nalézá železniční stanice Úvaly u Prahy. Pro automobilisty je výjezd směrem do centra Prahy jenom 444 m., na druhou stranu na Škvorec mají výjezd doslova hned za domem.

Více info: www.bydleniuvaly.cz

Lokalita

Škvorecká, Úvaly, Praha-východ

Co si o projektu “Bydlení Úvaly” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty