01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Bydlení V Zátiší

Vyprodáno
V Zátiší, Unhošť, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

V obci Unhošť nedaleko centra Prahy realizuje developerská společnost Bexte projekt nazvaný Bydlení v zátiší. Jedná se o praktické nízkoenergetické bytové domy v oblasti s dostatkem zelených ploch.

Dvoupatrové viladomy, které se staví ve dvou etapách, nabídnou celkem 29 bytových jednotek. Součástí bytů je vlastní zahrada, parkovací stání a úložný prostor. Organické propojení interiéru s venkovním prostorem zajišťují velkoformátová okna a prostorné terasy. Interiéry bytů se vyznačují nadstandardní kvalitou a vybavením jako je velkoformátová dlažba nebo koupelna s titanovou vanou. Tepelný komfort zajišťuje podlahové vytápění a o úsporu energie se postará tepelné čerpadlo. Developer umožňuje klientům výběr vnitřních materiálů podle vlastního vkusu (podlahy, dveře a obklady).

Výstavba byla zahájena v srpnu 2020. Dokončení první fáze druhé etapy projektu je plánované na prosinec 2021.

Lokalita

Rezidence Bydlení v zátiší se nachází v obci Unhošť na Kladensku v blízkosti Prahy. V okolí je v docházkové vzdálenosti 5 minut k dispozici veškerá občanská vybavenost: obchody, restaurace, obchodní centrum, mateřské i základní školy a lékařská péče. V blízkém Kladně se nachází kino, divadlo, aquapark, střední a vysoká škola i nemocnice.

Do Prahy lze snadno dojet autobusem nebo vlakem. Jízda autem trvá pouhých 10 minut.

Co si o projektu “Bydlení V Zátiší” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty