Developerský projekt Bydlení Vidoule

Vyprodáno
Naskové, Košíře, Praha 5

Detaily

 • ID:
  5190
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Košíře
 • Byty k nastěhování od:
  září 2014
 • Plocha bytů (od - do):
  51 - 143 m2
 • Počet bytů celkem:
  50
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  3.572.000 Kč - 12.618.000 Kč

O projektu

O projektu: Pod záštitou developerské společnosti Intertrade Group je nyní realizován nový developerský projekt Bydlení Vidoule. V rámci projektu probíhá výstavba dvou bytových objektů. Novostavby se nacházejí na území Prahy 5 – Košíře. Oba domy, které jsou vzájemně propojeny podzemními garážemi, jsou situovány podél ulice Naskové nad obytnou čtvrtí Cibulka, která je také projektem společnosti Intertrade Group. Novostavby zájemcům nabídnou celkem 50 nových bytů. Bydlení Vidoule je realizován podle moderního architektonického návrhu. Novostavby tak budou korespondovat s okolím, které budou zároveň dotvářet. Výstavba by měla být ukončena v září roku 2014.

Byty: Zájemci o nové byty developerského projektu Bydlení Vidoule mají možnost vybírat z 50 bytů velikostních kategorií 2+kk až 5+kk o rozměrech 51 m2 až 143 m². Na úrovni ulice je situován vjezd do garáže a vchody do budov. Byty se tedy nacházejí o patro výš v prvním nadzemním podlaží. Díky svažitosti terénu se z bytů situovaných na jih a nacházejících se v 1. podlaží vychází přímo do zahrady, která je zakončena krytým altánem. Byty na jižní straně ve 2. a 3. podlaží mají balkony. Součástí všech bytů ve 4. ustupujícím podlaží je terasa. K novým bytům náleží i garážové stání a sklepní kóje, oboje zahrnuté v ceně bytu. Už standardní nabídka vybavení poskytuje kvalitu materiálů (velkoformátové obklady, sanitární keramika Laufen nebo Villeroy & Boch, dýhované dveře, dřevěná eurookna, třívrstvé dřevěné podlahy). Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 3 572 000 Kč do 12 618 000 Kč.

Lokalita: Lokalita rezidence Bydlení Vidoule je velmi klidná a tichá (Praha 5, Košíře). Proslavil ji kultovní film Pelíšky. Novostavby se nacházejí v kopci a nabízí tak zájemcům krásný výhled i čerstvý vzduch. V blízkosti najdete školy, školky a jiné služby. Vše ostatní máte na dosah ruky, protože město leží přímo pod kopcem. Křižovatka Anděl, která nabízí široké možnosti obchodů, služeb i zábavy, je vzdálená 15 minut jízdy jak autem, tak MHD. Na procházku, zaběhat si nebo za odpočinkem můžete vyrazit do nedalekého přírodního parku Cibulka. Lokalita je také vhodná pro cykloturistiku. V okolí také narazíte na tenisové kurty nebo golfové hřiště. A od města vás dělí jen pár minut cesty.

přidat url více info

Lokalita

Naskové, Košíře, Praha 5

Co si o projektu “Bydlení Vidoule” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty