02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Bydlení Zbýšov

V prodeji
Zbýšov, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Detaily

O projektu

V klidné lokalitě blízko přírody na okraji Brna vzniká jedinečný projekt – Bydlení Zbýšov. Rezidenční areál budou tvořit dva bytové domy a také samostatné rodinné domy.

V rámci etapy A se realizuje stavba pěti řadových dvoupodlažních rodinných domů s dispozicí 4+kk. Součástí každého domu je zahrada se skladovacím prostorem a dvě parkovací stání.  Dokončení výstavby je plánováno na září roku 2021.

Etapa B nabídne moderní bydlení v kompletně rekonstruovaném dvoupodlažním domě. K dispozici bude 25 bytových jednotek typologie 1+kk až 4+kk s balkonem, terasou nebo zahradou. Součástí bytů je sklepní kóje v suterénu a možnost parkování. Ve vnitrobloku areálu se také počítá se stavbou sedmi řadových garáží. Dokončení projektu je plánováno v průběhu roku 2022.

V průběhu etapy C vznikne čtyřpodlažní bytový dům, který nabídne 18 bytových jednotek typologie 1+kk až 4+kk a 2 komerční prostory. Součástí bytů je balkón, terasa nebo zahrada. Ke všem bytům patří úložný prostor a k dispozici je i možnost parkování. Výstavba bude dokončena v roce 2024.

Lokalita

Projekt bydlení Zbýšov se nachází v oblasti Padělky 20 km jihozápadně od Brna. V místě je k dispozici veškerá občanská vybavenost: obchody, restaurace, školy, pošta, lékařská péče, kino a sportoviště. Okolím vedou turistické trasy a cyklostezky.

Spojení s centrem Brna zajišťuje městská doprava – autobus ze stanice Zbýšov a vlak ze Zastávky u Brna. Po dálnici D1 lze do centra Brna dojet autem do 20 minut.

Lokalita

Zbýšov, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Bydlení Zbýšov” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty