30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Bydlete pod Ještědem

V prodeji
Liberec, Liberecký kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Liberecký kraj
 • Lokalita:
  Liberec
 • Počet bytů celkem:
  14
 • Velikost jednotek:
  4+kk

O projektu

Projekt se skládá ze 14 řadových domů o dvou nadzemních podlažích. Všechny domy disponují vlastní zahradou a garáží. Jedná se o nízkoenergetické budovy vybavené tepelným čerpadlem a podlahovým vytápěním. Dispozice bytových jednotek jsou 4+kk s rozlohou 147 čtverečních metrů. Rozlohy pozemků jsou od 214 do 487 metrů čtverečních.

Lokalita

Řadové domy naleznete na Irkutské ulici v Horním Hanychově, městské části Liberce. Jedná se o lokalitu s převažující nízkou rodinnou zástavbou a základní občanskou vybaveností odpovídající okrajové části města. V docházkové vzdálenosti jsou školy, restaurace, obchody, pošta, bankomat, sportoviště, zdravotnická zařízení, zastávka MHD, ale také skiareál a množství turistických a cyklistických stezek. Obchodní centrum a nájezd na dálnici jsou vzdáleny 5 minut jízdy autem, do DinoParku dojedete za 10 minut a do Zoo nebo Botanické zahrady za 15 minut. Lokalita je vhodná pro všechny, kteří hledají bydlení s dostatkem klidu a soukromí, ale zároveň na dosah vybavenosti města. 

Lokalita

Liberec, Liberecký kraj

Co si o projektu “Bydlete pod Ještědem” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty