02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Bydlení Jahodnice

Vyprodáno
U Hostavického potoka, Hostavice, Praha 9

Detaily

 • ID:
  15628
 • Stav:
 • Developer:
  UNIMEX GROUP
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Hostavice
 • Byty k nastěhování od:
  2018 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  29
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

O projektu: Chcete-li žít téměř uprostřed přírody, nedaleko údolí romantické říčky, vyberte si bydlení ve východní části Prahy, v městské části Praha 14-Hostavice, kde se v ulici U Hostavického potoka rodí developerský projekt Bydlení Jahodnice. Developerem a prodejcem je v případě tohoto projektu UNIMEX GROUP, uzavřený investiční fond, a.s. Staví se zde celkem 4 nové domy. Jak bychom mohli nejvýstižněji charakterizovat rodící se rezidenční objekty? Jde o moderní nízkopodlažní viladomy, stavby splňující velmi přísné nároky na bydlení. V nabídce je zde celkem 29 nových bytů, a to v plošných dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Výměry jednotlivých bytů se pohybují od 32 m2 v případě 1+kk až do 97 m2 u 4+kk. Nechybí ani dvanáct komerčních prostor, které jsou rovněž k dispozici k prodeji.

Standardní vybavení bytů nabízí opravdu vysokou kvalitu, například podlahy jsou laminátové a je možné vybírat ze dvou různých dekorů, a sice dub a bělený dub. Na WC, v koupelně, v komoře a v předsíni se pokládá keramická dlažba, na balkonech a střešních terasách potom mrazuvzdorná dlažba. Vstupní dveře jsou bezpečnostní a protipožární, interiérové dveře se dodávají bílé s CPL povrchem, u prosklených s matným zasklením. Okna jsou plastová, zasklená izolačními trojskly. Koupelny jsou vybavovány značkovou sanitou: závěsným WC, umyvadlem, akrylátovou vanou, sprchovým koutem, vývodem pro pračku a topným žebříčkem. Na přání klientů je možné provést rámci standardů jednotlivých bytů různé změny. Vytápění nových domů zajišťuje plynová kotelna umístěná v prvním podzemním podlaží domu.

Práce na čtyřech na novostavbách již byly zahájeny v roce 2017 a dokončení všech čtyř nových domů se plánuje v létě 2018. Součástí je i vnitřní parkovací stání a sklepní kóje, obojí se nachází v prvním podzemním podlaží. Budovy mají energetickou náročnost spadající do skupiny B.

Lokalita: Projekt Bydlení Jahodnice najdete v části města Praha 14-Hostavice, v ulici U Hostavického potoka. Městská část Hostavice je od novostaveb přístupná po Černokostelecké ulici. Nové domy vyrůstají v tiché, klidné lokalitě.

Bydlet zde budete přímo v lůně přírody, nedaleko se totiž nachází pěkné údolí říčky Rokytky a ještě několik rybníků. Pouhých 7 minut autem je Xaverovský a Svépravický háj, les kolem Svépravického potoka. Jedná se o velmi příjemná místa k procházkám, děti zde mají dostatek prostoru ke svým hrám, po in-line stezce se dá jezdit na kole i na bruslích. Stejně tak si můžete v lese zaběhat, nebo si tam uspořádat piknik. Odpočinkové zóny jsou zde ve velmi dobrém dosahu. Dvě minuty pěší chůze od nových domů se nalézá supermarket Albert. Další nákupní možnosti poskytuje Centrum Černý Most, kam dojedete autem za cca 10 minut. Narazíte zde nejenom na hypermarket, ale zároveň máte v dosahu i celou řadu možností ke sportovnímu vyžití, nachází se zde fitness posilovna, bowlingová dráha, tenisové kurty, golfové hřiště.

Konečně za 11 minut dojedete autem k nákupní zóně OC Štěrboholy, takže nákupní možnosti jsou v okolí skutečně širokém. Velmi dobře je zde dostupná i ostatní občanská vybavenost. Tři minuty jízdy autem je to k nejbližšímu zdravotnímu středisku v Dolních Počernicích. Nejbližší zastávka městské hromadné dopravy - autobusů je cca 3 minuty pěší chůze. Za deset minut jízdy autobusem se dostanete k mateřské škole a základní škole. Pokud budete chtít vyrazit do centra Prahy třeba za kulturou, z Hostavic tam dojedete autem za 15 minut. Hostavice mají rovněž velmi dobré napojení na dálnici D1 přes Šterboholskou spojku, pár minut jízdy autem je to i na Jižní spojku. Tedy i výjezd ven z města je bezproblémový.

Více info: www.bydlenijahodnice.cz

Lokalita

U Hostavického potoka, Hostavice, Praha 9

Co si o projektu “Bydlení Jahodnice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty