04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Bytové družstvo Habr

Vyprodáno
Lovosická 661/1, Střížkov, Praha 9

Detaily

 • ID:
  4394
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Střížkov
 • Byty k nastěhování od:
  léto 2013 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  37 - 120 m2
 • Počet bytů celkem:
  62
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Prosek je první pražskou lokalitou, na které započala výstavba družstevních bytů. Družstevní byty se nacházejí na atraktivní adrese v Praze 9 – Střížkově. Projekt Bytové družstvo Habr začal vznikat v roce 2011 a je tvořen dvěma bytovými domy. Celkový počet bytů se ustálil na čísle 62. S nákupem družstevních bytů neváhejte, v současné době je nabídnuto posledních 48 bytových jednotek. Jednotlivé dispozice družstevních bytů se pohybují od 1+kk (od 37 m2) až po prostorné 4+kk (120 m2). Plánované dokončení unikátního projektu je stanoveno na léto roku 2013.

Bytové domy s 62 byty jsou citlivě zasazeny do okolní zeleně, která přímo vybízí k relaxaci a odpočinku. Projekt nabízí kvalitní a především klidné bydlení, které je vhodné pro páry, ale i rodiny s dětmi. Parkování je zde zajištěno v rámci moderních garáží nebo na venkovních parkovacích stáních.

Výborná dopravní dostupnost je taktéž samozřejmostí. Od centra Vás dělí pouhých 15 minut! Na nejbližší autobusovou zastávku dojdete za pouhou minutu. Ani metro není v této lokalitě nijak vzdáleno, k nejbližší stanici to máte pouhé 3 minuty chůze. Napojení na pražské výpadovky je zde zajištěno také velmi efektivně. V okolí projektu je řada hřišť, parků s lavičkami, odpočinkových a relaxačních zón i možností pro sportovní vyžití. Etapa Bytového družstva Habr nabízí mnoho výhod, kterých by bylo škoda nevyužít!

Lokalita: Projekt se nachází na ulici Lovosická v lokalitě Prahy 9 – Střížkov. Začátek 20. století byl pro tuto lokalitu zlomový. Nejdříve jej, následkem průmyslového rozvoje, začala zaplňovat řada nevzhledných továrních domků, které se staly domovem dělníků z Vysočan a Libně. O lokalitě se začalo mluvit jako o dělnické kolonii, která opticky příliš dobře nepůsobila. Zlom nastal až v 2. polovině 60. let 20. století a to výstavbou sídliště Západní město. Silnice, která vedla mezi Prosekem a centrem Vysočan, byla vystavěna v letech 1965-1966. Sloužila k efektivnější dopravě mezi těmito lokalitami. Právě v této chvíli se začala rýsovat novodobá tvář Proseku, kterou známe dnes.

V současné době patří Prosek mezi nejatraktivnější a nejvyhledávanější lokality rezidentů, kteří ocení výbornou dopravní dostupnost, široké spektrum služeb, atraktivní okolí i minimální vzdálenost do centra Prahy. Pokud patříte mezi sportovní nadšence, zajisté oceníte sportovní možnosti této lokality. V blízkosti se nachází plavecký bazén, fotbalové hřiště, tenisové kurty, squash, cyklostezky i jízdárna. Tou pomyslnou třešničkou na sportovním dortu je přítomnost letní bobové dráhy, která je doplněná o vyhlášenou restauraci s letní zahrádkou. Pokud dáváte přednost klidnějším procházkám, jistě Vás potěší přítomnost parku zvaného Park přátelství, ve kterém strávíte pohodové chvíle se svými nejbližšími.

Veškerá občanská vybavenost lokality je samozřejmostí. Projekt disponuje širokou škálou nákupních možností, v okolí naleznete několik mateřských a základních škol, ale i gymnázium. V místě je také poliklinika, banka, pošta, veterina, restaurace a nejrůznější kavárny. Pokud dáváte přednost nákupu ve větších obchodních centrech, do nejbližšího nákupního centra Letňany se dostanete MHD nebo autem za pár minut. Co se týče dopravní dostupnosti, i ta je v této lokalitě řešena velmi kvalitně. Pouhá jedna minuta Vás dělí od nejbližší autobusové zastávky a na metro stanice „C“ – Střížkov se dostanete za 3 minuty.

Lokalita

Lovosická 661/1, Střížkov, Praha 9

Co si o projektu “Bytové družstvo Habr” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty