Bytové nástavby Rohožník

Aktualizováno: 25 února, 2010
Bytové nástavby Rohožník
Adresa Žárovická, Rohožník, Praha 9
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 12
Velikost jednotek 3+kk
Plocha (od - do) 77 - 85 m2
Developer Rohožník spol. s r.o.


O projektu:

Developerská společnost Rohožník spol. s r.o. realizovala v lokalitě Praha 9 – Újezd nad Lesy (Rohožník) výstavbu 12 nových bytových jednotek. Byty jsou situovány v nástavbách umístěných na dvou vedle sebe stojících panelových domech, které jsou součástí sídliště Rohožník. Panelové domy patří bytovému družstvu Žárovická, resp. Žehušická. Součástí projektu byla i realizace nových hydraulických výtahů v budovách. Domy zahrnují i sklepní prostory. Ke každému bytu náleží sklepní kóje, která je zahrnuta v ceně bytu. Parkovat můžete před domem a v okolí domu. V rámci projektu bylo vybudováno 13 nových parkovacích stání. V budovách máte k dispozici prostor pro kočárky, kola a sportovní potřeby, dále sušárnu s prádelnou a v neposlední řadě technickou místnost nebo úklidovou místnost.

Byty:

Projekt Bytové nástavby Rohožník vám nabízí 12 nových bytů, 8 z nich o dispozicích 3 + kk a 4 mezonetové byty. Užitná plocha bytů je 78 m2 až 90,57 m2. Nové byty vznikly jako nástavba u původních panelových domů, jsou tedy situovány ve dvou posledních patrech a součástí některých z nich je dokonce terasa o výměře 5,5 až 11 m2. Umístění bytů umožňuje krásný výhled na přírodu a okolní zeleň. Byty vám poskytují moderní a komfortní bydlení za příznivou cenu. Cena se pohybuje v rozmezí od 3 050 000 Kč do 3 391 000 Kč včetně DPH.

Lokalita:

Bytové nástavby Rohožník se nacházejí v klidném prostředí Prahy 9. Lokalita vám nabízí bydlení 25 minut od centra, které se zároveň nachází uprostřed přírody a v těsné blízkosti Klánovického lesa. Místo je atraktivní díky dobré občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti. Autobusem č. 250 se dostanete k metru Černý most cca za 18 minut, č. 190 k metru Palmovka nebo č. 251 k nádraží Klánovice cca za 7 minut. V okolí najdete poštu banku, školy i školky, zdravotní středisko i lékárnu a nákupní centra, např. Albert, Lidl nebo Penny Market. Vyrazit zde můžete jak za kulturou, tak za sportem a dalšími zájmy. V okolí si můžete zahrát fotbal či tenis, zaplavat si na koupališti Klánovice či Úvaly, vyrazit na kolo či na procházku do Klánovického lesa, Přírodního parku Klánovie – Čihadla nebo Přírodní rezervace Klánice – Cyrilov.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (71 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky