02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Bytový dům ARGO

Vyprodáno
Drahobejlova, Libeň, Praha 9

Detaily

 • ID:
  10054
 • Stav:
 • Developer:
  REGARD s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Libeň
 • Byty k nastěhování od:
  leto 2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  30 - 88 m2
 • Počet bytů celkem:
  24
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Pod názvem Bytový dům ARGO představuje společnost REGARD s.r.o. svůj developerský projekt, umístěný v hojně vyhledávané lokalitě v Libni, spadající pod Prahu 9. Zde se na ulici Drahobejlova rozrůstá sedmi podlažní novostavba, která čítá celkem 26 jednotek. Z toho je 24 nových bytů a dva komerční prostory, umístěné v přízemí. Ukončení stavebních prací na novostavbě je naplánované na léto 2016, kdy budou nové byty předány k užívání. Developerský projekt také nabízí garážové stání + sklepy, umístěné v přízemí budovy. Vysoce moderní novostavba se sedlovou střechou a modrou, zateplenou fasádou, nabízí bytové jednotky o dispozicích 1+kk – 3+kk, z nichž jsou některé situované do vnitrobloku na jih.

Byty: Sedmipodlažní Bytový dům Argo nabízí kromě bytových jednotek i přízemní nebytové prostory. První je velikostně 18,55 m2 a jeho cena je 1.500.000 Kč. Druhý měří 36 m2 a koupit je ho možné za 2.200.000 Kč. Ceny jsou včetně DPH. Byty mají dispozice 1+kk – 3+kk a jejich užitná plocha se pohybuje v rozmezí 29,7 m2 – 88,3 m2. Ceny za bytové jednotky jsou uváděny od 1.900.000 až po 6.500.000 Kč a to včetně DPH. K některým bytům patří balkony a terasy. V suterénních prostorách se rovněž nachází celkem 14 nadstandardně velkých garážových stání a sklepy, s dálkově ovládanými garážovými vraty.
Samotné byty jsou provedeny v těch nejmodernějších standardech, mezi něž se řadí například bílá, plastová, šestikomorová okna s trojsklem PASIV CL, vstupní dveře do bytů SAPELI Elegant Comfort bezpečnostní II. Třída, barva Wenge (černá), kvalitní laminátové podlahy, značkové obklady a dlažba a spousta dalších.
V celém objektu je zabudovaný moderní bezpečnostní kamerový systém - 6 kamer chránicích jeho okolí a společné prostory. V domě je moderní výtah Schindler 3100 až pro 8 osob vhodný i pro kolo a kočárek - s nerez povrchem uvnitř a všemi dveřmi ve všech patrech.

Lokalita: Novostavba Bytový dům Argo je umístěn ve velmi klidné lokalitě Prahy 9, v Libni, na ulici Drahobejlova, která se nachází mimo hlavní automobilové a tramvajové trasy, jež se nachází o ulici dál. Jelikož se v ulici jedná převážně o místní dopravní obslužnost, jde o tiché a klidné místo. V blízkosti domu se také nachází rozsáhlý park, určený k procházkám a relaxaci. Občanskou vybavenost zde zastupuje v docházkové vzdálenosti obchodní centrum Galerie Harfa a O2 Aréna. V okolí jsou k dispozici i mateřské školy a školky, při zdravotních problémech je možné navštívit nedalekou Polikliniku Vysočany. Dopravní dostupnost zabezpečuje pouhých sto metrů vzdálená stanice metra Českomoravská, s rychlou dopravou do centra města.

Lokalita

Drahobejlova, Libeň, Praha 9

Co si o projektu “Bytový dům ARGO” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty