02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Bytový dům Bílá Hora

Vyprodáno
Čistovická, Bílá Hora, Praha 6

Detaily

 • ID:
  4756
 • Stav:
 • Developer:
  Genius Loci Developer
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Bílá Hora
 • Byty k nastěhování od:
  březen 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  61 - 142 m2
 • Počet bytů celkem:
  36
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V rámci developerského projektu Bytový dům Bílá Hora od společnosti Genius Loci Developer bylo vystavěno celkem 36 nových bytů na Praze 6 - Bílá Hora. Novostavba se nachází v místě bývalé třešňovky. Dům je rozdělený do tří sekcí a má čtyři patra. Některé byty jsou již prodané, další čekají na své nové majitele. Prvních sedm zájemců o byt získá zajímavou slevu 7 %. Nové byty jsou k nastěhování od března 2015 a novostavba leží v lukrativní části Prahy 6. Jednotlivé byty jsou členěné ve třech samostatných sekcích. Majitelé nových domů se zde mohou cítit maximálně bezpečně. Developerský projekt má vrátnici, je uzavřený a střežený. Bydlení v novostavbě Bytový dům Bílá Hora je vhodné pro ty, kteří hledají moderní bydlení ve městě, ale zároveň chtějí být obklopeni přírodou. Majitelé nových bytů ušetří za provozní náklady. Jde totiž o velmi úspornou stavbu označenou energetickým štítkem budovy B.

Byty: Bytový dům Bílá Hora obsahuje nové byty v dispozici od 2+kk do 5+kk s plochou od 61 do 142 m2. Jde celkově o prostorné byty. Některé jsou vybavené balkony, větší byty mají velké terasy. V ceně nových bytů je i parkovací místo v podzemní garáži. Zájemce může v místě výstavby již na první pohled vidět, že jde o atraktivní místo k bydlení. Nezklame ho však ani interiér bytu. Je dispozičně řešen tak, aby vyhovoval vysokým nárokům na bydlení. V ceně nového bytu jsou interiérové a exteriérové dveře, sanitární keramika a další standardní vybavení typické pro novostavby.

Lokalita: Lokalita komplexu Bytový dům Bílá Hora je vhodně zvolená. Nabízí to, po čem dnes touží stále více lidí hledající nové byty - bydlení ve městě a zároveň v přírodě. Příznivce přírody potěší i to, že se nedaleko nachází Obora Hvězda, což je přírodní památka, do které míří mnoho Pražanů za sportem i relaxací. Lokalita je vhodná na procházky, běhání, cyklistiku a také se tu nachází volejbalové a dopravní hřiště. Obora Hvězda nabízí i kulturní vyžití. Obyvatelé se nemusí obávat ani o dopravní dostupnost. Snadno se z novostavby dostanou do centra hlavního města, ale i na letiště. Zhruba 100 m od domu se nachází MHD.

Rezidence Bytový dům Bílá Hora se nachází v městském obvodu Praha 6, jež zahrnuje katastrální území Ruzyně, Liboc, Veleslavín, Dejvice, Střešovice, Vokovice a části území Sedlec, Bubeneč, Hradčany a Břevnov. Praha 6 má kompletní občanskou vybavenost včetně středních a vysokých škol. Z vysokých škol tu je České vysoké učení v Praze, Vysoká škola chemicko-technická, Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy, Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a Česká zemědělská univerzita.

Co si o projektu “Bytový dům Bílá Hora” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty