23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Developerský projekt Bytový dům Dalejská

V prodeji
Dalejská, Řeporyje, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Bytový dům Dalejská je novým developerským projektem, který se rodí na ulici Dalejská v Praze 5-Řeporyjích. Developerem je ARKADE Bau. Vzniká zde novostavba s celkem 14 byty. Novostavba bude disponovat výtahem, technickou místností, sklepními prostorami a kočárkárnou. Na pozemku je zajištěno také parkování.

Lokalita: Umístění projektu Bytový dům Dalejská v Praze5-Řeporyjích (ul.Dalejská)na západní hranici Prahy těží z těsné blízkosti Prokopského údolí, takže se v okolí nachází dostatek příležitosti k relaxaci v přírodě.

Sport, Relax, příroda: Vlastně téměř za domem, jenom 254 m se rozkládá údolí Dalejského potoka, které je jako stvořené ke kratším i delším procházkám i cyklistickým vyjížďkám. Ze sportovního vyžití dále potěší 623 m vzdálené tenisové kurty Tenis Tami.

Nákupy a služby: V dobré dojezdové vzdálenosti je zde celá řada obchodů, například 2,5 km je dlouhá cesta do Obchodního centra Luka. 7,1 km vás dělí od Metropole Zličín s širokými nákupními možnostmi.

Vzdělávání: Celkem 773 m dlouhá jízda vás čeká k MŠ Praha 5-Řeporyje. K ZŠ Od školy je cesta o něco kratší, celkem 644 m.

Kultura: 644 m od rezidenčního souboru je vzdálená Místní knihovna Řeporyje. Do multikina Cinema City Zličín je to 6,9 km. Dále se nedaleko, cca 2,1 km, nalézá skanzen Řepora, který představuje lidovou architekturu 14. století.

Zdravotnictví: Jenom 533 m vás dělí od Zdravotního střediska Řeporyje.

Doprava: Pouhých 283 m od obytného komplexu se nalézá stanice autobusu Řeporyjské náměstí. Pro majitele aut je výhodou výborné, jenom 1,4 km vzdálené napojení na Pražský okruh, odkud můžete cestovat do jiných částí Prahy i ven z města. Dobrou dopravní variantou je i možnost cestovat vlakem, železniční stanice Praha-Řeporyje je vzdálená 566 m od domu.

Lokalita

Dalejská, Řeporyje, Praha 5

Co si o projektu “Bytový dům Dalejská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty