30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Bytový dům Jundrovská

V prodeji
Jundrovská, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Počet bytů celkem:
  1-2+kk
 • Velikost jednotek:
  30

O projektu

Bytový dům Jundrovská je pětipodlažní polyfunkční objekt s jedním komerčním prostorem a celkem 30 bytovými jednotkami, které jsou řešeny s důrazem na promyšlené uspořádání. Dispozice bytů jsou 1+kk nebo 2+kk s plochou od 33 do 64 metrů čtverečních. K bytům náleží balkony či terasy a také garážová stání či sklepy. Dům je řešen v minimalistickém stylu s akcentem na funkčnost a nadčasovost. 

Lokalita

Bytový dům Jundrovská najdete na stejnojmenné ulici v Brně-Komíně, v Jihomoravském kraji. Jde o dobře vybavenou lokalitu se zástavbou rodinných domů či nízkých bytových domů, která v docházkové vzdálenosti nabízí školu i školku, poštu, restaurace, sportoviště, zastávky MHD, ale i přírodní koupaliště nebo množství zeleně podél řeky Svratky. V samotném Brně je pak možné najít veškerou potřebnou vybavenost včetně plejády zdravotnických, kulturních, společenských či zábavních zařízení. Z Brna je možné dojet za 1,5 hodiny autem do Bratislavy, za 1,75 hodiny do Ostravy nebo za 2 hodiny do Prahy.

Lokalita

Jundrovská, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Bytový dům Jundrovská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty