04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Bytový dům Kluge

V prodeji
Rudník, Hostinné, Královéhradecký kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Rezidenční projekt Bytový dům Kluge vznikne rekonstrukcí a nástavbou ke stávajícímu domu. Nabídne 11 bytových jednotek ve velikostech 2kk a 3kk. Každé z nich náleží skladovací prostor a parkovací místo, sdílenými prostory jsou wellness, zahrada a prostor ke grilování. Byty v přízemí jsou orientovány do zahrady, kde jim náleží soukromé terasy. Byty v patře mají vlastní balkony a terasy, některé jsou řešeny jako mezonety.

Projekt vznikl v rámci iniciativy ZACHRAŇDŮM.

Byty jsou určeny k celoročnímu bydlení či jako investiční byty k pronájmu, k jehož zajištění a správě je možno využít služby sousedního penzionu.

Lokalita: Projekt je umístěn v obci Rudník spadající do Královéhradeckého kraje. Jedná se o lokalitu Krkonoš, nedaleko Černé hory a turistických center jako jsou Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou či Špindlerův Mlýn. Poskytuje tak široké možnosti celoročních aktivit od turistiky, cyklovýlety, lyžování až po golf.

Rudník je malou obcí s přibližně 2 200 obyvateli, je klidnou rezidenční lokalitou poskytující blízkost přírody a základní občanskou vybavenost. Nabídku služeb a obchodů doplňují dvě blízká větší města – Trutnov a Vrchlabí.

Co si o projektu “Bytový dům Kluge” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty