Bytový dům Kluge

Aktualizováno: 2 srpna, 2020
Bytový dům Kluge
Adresa Rudník, Hostinné, Královéhradecký kraj
K nastěhování od 4Q/2021
Počet jednotek 11
Developer ZACHRAŇDŮM


O projektu:

Rezidenční projekt Bytový dům Kluge vznikne rekonstrukcí a nástavbou ke stávajícímu domu. Nabídne 11 bytových jednotek ve velikostech 2kk a 3kk. Každé z nich náleží skladovací prostor a parkovací místo, sdílenými prostory jsou wellness, zahrada a prostor ke grilování. Byty v přízemí jsou orientovány do zahrady, kde jim náleží soukromé terasy. Byty v patře mají vlastní balkony a terasy, některé jsou řešeny jako mezonety.

Projekt vznikl v rámci iniciativy ZACHRAŇDŮM, jeho dokončení a předání bytů majitelům je plánováno do konce roku 2021.

Byty jsou určeny k celoročnímu bydlení či jako investiční byty k pronájmu, k jehož zajištění a správě je možno využít služby sousedního penzionu.

Lokalita:

Projekt je umístěn v obci Rudník spadající do Královéhradeckého kraje. Jedná se o lokalitu Krkonoš, nedaleko Černé hory a turistických center jako jsou Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou či Špindlerův Mlýn. Poskytuje tak široké možnosti celoročních aktivit od turistiky, cyklovýlety, lyžování až po golf.

Rudník je malou obcí s přibližně 2 200 obyvateli, je klidnou rezidenční lokalitou poskytující blízkost přírody a základní občanskou vybavenost. Nabídku služeb a obchodů doplňují dvě blízká větší města – Trutnov a Vrchlabí.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky