02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Bytový dům Letňany

Vyprodáno
Frýdecká, Letňany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  5104
 • Stav:
 • Developer:
  Moravská stavební - INVEST a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Letňany
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  26 - 98 m2
 • Počet bytů celkem:
  79
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Bytový dům se nachází v městském obvodě Praha 9. Novostavba bude stát na rohu ulic Frýdecká a Šumperská. Projekt zaštiťuje developerská společnost Moravská stavební – INVEST, a.s. Naplánovaná je výstavba jednoho bytového domu, ve kterém bude k dispozici 79 krásných bytových jednotek o velikostních kategoriích 1+kk až 4+kk. Rozměry nových bytů se budou pohybovat v rozmezí od 26 do 98 m2. Novostavba poskytne novým majitelům bytů také garážové stání, které však nebude zahrnuto do základní ceny bytu. Za garážové stání zaplatíte 260 000 Kč vč. DPH. Konstrukce bytového domu je tvořena železobetonovým monolitickým skeletem s cihelnými obvodovými stěnami. Zateplení domu je zajištěno zateplovacím systémem z minerální vlny. Dům také poskytne úsporu energie díky plastovým oknům s izolačními dvojskly. Výstavba projektu byla zahájena v srpnu roku 2013. Pravděpodobné dokončení výstavby je plánováno na červenec roku 2014.

Byty: Součástí většiny bytů je buď balkon, nebo terasa. Byty ve 2. podlaží, které jsou orientovány do vnitrobloku, jsou doplněny o předzahrádky. Orientační ceny bytů spadají do rozmezí od 1 760 000 do 5 500 000 Kč včetně DPH.

Lokalita: Bytový komplex Bytový dům Letňany se nachází v Praze 9, Letňanech. Nové bydlení nabízí přírodu, skvělou občanskou vybavenost i výbornou dostupnost MHD i autem. V okolí najdete nákupní středisko Tesco (s velkým množstvím obchodů), školy i školky, restaurace, poštu, kino a dětská hřiště. Bytový dům Letňany poskytuje také širokou možnost sportovního vyžití. V okolí si můžete zahrát jak golf, tak tenis. Popřípadě si můžete zajít zaplavat do plaveckého bazénu, nebo naopak zabruslit na zimní stadion. Autobusová zastávka linky T se nachází ve vzdálenosti 15 minut pěší chůze. K metru Letňany se dostanete do 4 minut. Čtyři minuty vzdálené je také nákupní středisko Globus. Letiště Praha – Letňany je vzdálené 5 minut od novostavby a Golfové hřiště Kbely 8 minut.

Lokalita

Frýdecká, Letňany, Praha 9

Co si o projektu “Bytový dům Letňany” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty