30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Bytový dům Letnian

V prodeji
Tupolevova, Praha 9, Letňany

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Letňany
 • Počet bytů celkem:
  144
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

Projekt Letnian se skládá ze 144 bytových jednotek rozmístěných ve dvou sedmipatrových budovách. K bytovým domům náleží 175 parkovacích stání a všechny jednotky mají vlastní sklepní kóji. Přízemní byty disponují soukromými předzahrádkami a byty v patrech lodžiemi, balkony nebo prostornými terasami. Součástí projektu je také společná zahrada s dětským hřištěm a prostorem pro grilování. Dispozice bytových jednotek jsou 1+kk až 4+kk s rozlohou od 28 po 109 metrů čtverečních.

Lokalita

Byty se nachází na ulici Tupolevova v Praze-Letnaněch.  Jedná se o okrajovou část hlavního města s plnou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti jsou školy, restaurace, supermarkety, bankomat, zdravotnická zařízení, pošta, sportoviště, zastávky městské hromadné dopravy, ale i aquapark, kino či obchodní centrum. Zároveň je okolí bohaté na zeleň, kterou nabízí park Tupolevova, park u nákupního centra nebo rozsáhlý lesopark Letňany. Do centra Prahy dojedete autem za čtvrt hodiny. 

Lokalita

Tupolevova, Praha 9, Letňany

Co si o projektu “Bytový dům Letnian” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty