28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

Více aktualit

Developerský projekt Bytový dům Lido II.

V prodeji
Spolková, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  MIG s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Počet bytů celkem:
  140
 • Velikost jednotek:
  1-3+kk

O projektu

Bytový dům Lido II. je druhou etapou výstavby projektu, který nabízí celkem 140 nových moderních bytových jednotek. Byty jsou o dispozici od 1+kk po 3+kk s balkony či předzahrádkami i společnou terasou na střeše domu. K bytům náleží parkovací stání buď v suterénu domu, nebo na dvoře. Součástí projektu je navíc i společný prostor se zelení a prvky pro společenská setkávání i relaxaci. Developerem projektu je společnost MIG s.r.o.

Lokalita

Bytový dům Lido najdete na ulici Spolková v Brně-Zábrdovicích, v blízkosti centra Brna. Jde o plně vybavenou čtvrť s čilým společenským ruchem. V docházkové vzdálenosti od nemovitosti jsou k dispozici kavárny, hypermarket, sportoviště, parky, škola, zastávky hromadné dopravy, nemocnice i  ubytovací zařízení. Samotné Brno pak nabízí široké vyžití jak v oblasti společenské a kulturní, tak i sportovní a zábavní. Milovníci zeleně mohou využít nedaleké parky Lužánky, park Hradu Špilberk, park Akátky nebo Masarykův háj. Z Brna je možné dojet za 1,5 hodiny autem do Bratislavy, za 1,75 hodiny do Ostravy nebo za 2 hodiny do Prahy.

Lokalita

Spolková, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Bytový dům Lido II.” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty