28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Bytový dům Mastník – Sedlčany

Vyprodáno
Sedlčany, Příbram, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Gefira stavby s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Sedlčany
 • Byty k nastěhování od:
  2022
 • Počet bytů celkem:
  22
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

Bytový dům Mastník – Sedlčany zahrnuje celkem 22 bytových jednotek o dispozicích od 1+kk do 4+kk umístěných ve 4 podlažních pavlačového domu. K parkování jsou k dispozici podzemní garáže i venkovní parkovací stání, k uskladnění předmětů slouží praktické sklepní kóje. Dům využívá moderní technologie – izolační trojskla, kontaktní zateplovací systém, rekuperační jednotky i centrální plynové vytápění. Díky tomu je dům energeticky úsporný a disponuje energetickým štítkem třídy A. Projekt, jehož developerem je společnost Gefira stavby s.r.o., bude dokončen v roce 2022.

Lokalita

Bytový dům Mastník – Sedlčany najdete v klidné části města Sedlčany, v okrese Příbram ve Středočeském kraji. Nemovitost se nachází konkrétně mezi ulicemi Pod Potoky a Tyršova, v blízkosti centra města, kde je na dosah plejáda restaurací, škola, bankomat, muzeum, zimní stadion i potok Mastník, jehož břehy nabízí příjemné procházky i odpočinek v zeleni. Přímo u nemovitosti jsou k dispozici také zastávky městské hromadné dopravy. Autem je možné docestovat do půl hodiny do města Příbrami a do 60 minut do Prahy.

Lokalita

Sedlčany, Příbram, Středočeský kraj

Co si o projektu “Bytový dům Mastník – Sedlčany” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty