25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Bytový dům Pod Vinicí

V prodeji
Vinařská, Beroun, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  ATALANTIS PRO s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Beroun
 • Počet bytů celkem:
  28
 • Velikost jednotek:
  1-3+kk

O projektu

Bytový dům Pod vinicí představuje minimalistické moderní bydlení v nižší bytové zástavbě. Projekt tvoří konkrétně 28 bytových jednotek o dispozici od 1+kk po 3+kk s rozlohou od 33 do 60 metrů čtverečních. Přízemní byty jsou přitom i bezbariérové a část z nich má k dispozici předzahrádky. Byty v nejvyšším patře pak disponují střešními terasami. Za poplatek bude k dispozici také parkovací stání a sklepní kóje.

Součástí projektu budou také společné prostory s ohništěm a posezením. Projekt disponuje řadou moderních funkčních prvků, mezi které patří například tepelné čerpadlo či kvalitní zateplení. Interiéry jsou řešeny v nadčasovém designu kombinujícím prvky skandinávského a industriálního stylu.

Lokalita

Bytový dům Pod Vinicí najdete na ulici Vinařská ve městě Berouně, ve Středočeském kraji. V Berouně žije téměř 20 tisíc obyvatel a je zde k dispozici plná občanská vybavenost se školkami, školami, obchody i službami, sportovišti i kulturními zařízeními. Mimo to ve městě nechybí řada historických zajímavostí či turistických atrakcí.

Beroun je zároveň obklopen zelení a vybízí k výletům například na nedaleký Karlštejn, Svatý Jan pod Skalou, Koněprusy či Tetín. Město je strategicky umístěno na spojnici mezi Prahou a Plzní, kam umožňuje pohodlný dojezd autem i hromadnou dopravou. 

Lokalita

Vinařská, Beroun, Středočeský kraj

Co si o projektu “Bytový dům Pod Vinicí” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty