Developerský projekt Bytový dům Primátorská

Vyprodáno
Primátorská, Libeň, Praha 8

Detaily

 • ID:
  12562
 • Stav:
 • Developer:
  Prime Company, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Libeň
 • Byty k nastěhování od:
  2019 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  34 - 69 m2
 • Počet bytů celkem:
  9
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  3.000.000 Kč - 4.900.000 Kč

O projektu

O projektu: Bydlení v zeleni a přitom se vším komfortem v podobě dopravního spojení a vybavenosti v okolí nabízí developerský projekt Bytový dům Primátorská situovaný do Prahy 8-Libně, ulice Primátorské. Novostavba nabízí funkčnost v kombinaci s estetikou, šestipodlažní nový dům zahrnuje celkem 48 bytů. Velké prosklené plochy vybudované v rámci projektu zajišťují maximální míru osvětlení. Obytný soubor je umístěn přímo na úpatí parku Pod Korábem, což zajišťuje dostatek zeleně v blízkém okolí. Zahájení prodeje nových bytů proběhlo v listopadu 2016. Nový dům drží energetický štítek třídy B, takže se jedná o maximálně úspornou budovu. Developerem a prodejcem je společnost Prime Company.

Bytový dům Primátorská poskytuje pestrou škálu bytových jednotek od garsonek přes velmi žádané nové byty 2+kk až po byty 4+kk. Plocha bytů se pohybuje od 34 m2 do 120 m2. Velká část bytových jednotek v novém domě je vybavena buď balkonem, nebo terasou, případně předzahrádkou. Pro všechny bytové jednotky je připravena sklepní kóje. Ceny je v případě zájmu možné získat dotazem přímo u prodejce.
Standardy jsou k dispozici po konzultaci s prodejcem, stropy a stěny tvoří železobetonová monolitická konstrukce. Střecha je plochá, krytinou tvoří plastová fólie. Fasádní omítky jsou silikátové, vnitřní omítky sádrové. Vnitřní obklady se skládají z keramiky, do obytných místností se pokládají plovoucí dřevěné podlahy. Osazují se Eurookna.

Lokalita: Lokalita je předností developerského projekt Bytový dům Primátorská. Rezidenční objekt bude stát v ulici Primátorská na Praze 8 v Libni. Disponuje dobrým dopravním spojením, protože jenom 4 minuty pěší chůze odsud se nalézá tramvajová zastávka, ze které odjíždějí linky číslo 3, 5, 6, 10, 14, 15, 17, 24, 26. Na Václavské náměstí do centra města dojedete tramvají číslo 3 za celkem 23 minut. V okolí najdete i řadu příležitostí ke kulturnímu vyžití, například jenom 10 minut chůze od domu se nalézá Divadlo Pod Palmovkou s velmi dobrým repertoárem. V docházkové vzdálenosti 6 minut stojí Libeňský zámeček, jehož okolí je velmi příjemné k procházkám. Konají se zde i různé kulturní akce a sídlí zde městský úřad Prahy 8. Nákupní možnosti vám poskytne například supermarket Albert v ulici U Libeňského pivovaru v docházkové vzdálenosti 11 minut. Časově stejně náročnou cestu budete muset absolvovat i do prodejny Billa v ulici Na hrázi, můžete sem ale i dojet tramvají číslo 3, 10, nebo 24, což potrvá jenom 6 minut. Přírodu v podobě parku Pod Korábem máte hned za domem, tedy pouhých několik kroků od něj. Budete-li si chtít zasportovat, tělocvična Sokola Libeň je jenom 5 minut chůze. V docházkové vzdálenosti 9 minut na náměstí Doktora Václava Holého sídlí Fitness Svět pod Palmovkou. Zajedete-li si 6 minut autem do Čimické ulice, můžete si zde užít vodní radovánky v Aquacentru Šutka. Sedm minut chůze na Zenklově ulici narazíte na Základní školu Bohumila Hrabala, o minutu méně vám potrvá cesta k nedaleké mateřské škole Na Korábě sídlící ve stejnojmenné ulici. 4 minuty autem nebo 21 minut tramvají číslo 10 se v Davídkově ulici nalézá Městská poliklinika, v níž můžete využít služeb praktických lékařů.

Více info: www.bdprimatorska.cz

Lokalita

Primátorská, Libeň, Praha 8

Co si o projektu “Bytový dům Primátorská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty