Developerský projekt Bytový dům Sadová

V prodeji
Sadová, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  All Inclusive Development
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno-město
 • Počet bytů celkem:
  14
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

V atraktivní lokalitě Sadová na okraji Brna realizuje developerská společnost All Inclusive Development nízkoenergetický projekt Bytový dům Sadová. Jedná se o bydlení v zeleni, a přitom blízko centra města.

V nadčasově řešeném bytovém domě bude ve třech nadzemních podlažích k dispozici 14 nadstandardních bytů typologie 1+kk až 4+kk. Balkony a prosklené fasády propojují interiér s venkovním prostorem. Tepelný komfort zajišťuje podlahové vytápění. Prostor k parkování se nachází v atriu a garážích, jejichž střechy slouží zároveň jako zatravněné terasy bytů v prvním podlaží. Ve společných prostorách se nachází kolárna/kočárkárna. Výtah je situovaný na konci chodby, aby byl obyvatelům zajištěn dostatek soukromí. Jedná se o nízkoenergetickou stavbu s vlastním zdrojem tepla a podzemní nádrží na vodu určenou k zalévání.

Projekt je aktuálně ve stádiu přípravy.

Lokalita

Bytový dům Sadová se nachází ve stejnojmenné lokalitě v městské části Brno-Královo Pole. V blízkém okolí je k dispozici veškerá občanská vybavenost. Centrum Brna je snadno dostupné městskou dopravou. Jízda autem do středu města trvá pouhých 20 minut.

Lokalita

Sadová, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Bytový dům Sadová” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty