05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Bytový dům Šimáčkova

Vyprodáno
Šimáčkova 17, Holešovice, Praha 7

Detaily

 • ID:
  8683
 • Stav:
 • Developer:
  Tecnocasa Czech Republic
 • Městská část / kraj:
  Praha 7
 • Lokalita:
  Holešovice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  47 - 90 m2
 • Počet bytů celkem:
  24
 • Velikost jednotek:
  1+1 - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  5.950.000 Kč

O projektu

O projektu: Bytový dům se nalézá na adrese ulice Šimáčkova v Praze 7 – Holešovice. Developerský projekt rekonstruuje secesní dům v blízkosti pražského Výstaviště, který byl postaven v 19. století. Budova se skládá z dvaceti bytových jednotek a jedné nebytové jednotky. V podkroví vznikne šest nových půdních bytů. Bytový dům má celkem pět pater a jeho fasáda je originálně zdobená. Atmosféru dotváří fakt, že v domě žil a tvořil přední český literát Svatopluk Čech. Prodej bytů má na starost realitní společnost Tecnocasa a.s.

Byty: Bytové jednotky pětipatrového cihlového domu v ulici Šimáčkova nabízejí velký výběr dispozic. Ty začínají na 1+1 a končí v komfortních 4+kk. Nejmenší dostupná bytová jednotka má obytnou plochu 44 m2, je řešena jako dispozice 1+1 a k prodeji je za cenu 1 950 000 Kč včetně DPH. Byt je před rekonstrukcí a náleží k němu sklepní kóje v suterénu domu. Zároveň se jedná o nejlevnější bytovou jednotku. Největší bytová jednotka je řešena jako dispozice 2+kk a má podlahovou plochu 90,1 m2. K mání je za cenu 5 900 000 Kč včetně DPH a nalézá se v pátém patře. Jedná se o půdní byt, který má k dispozici sklepní kóji v suterénu. Tento byt je rovněž nejdražší bytovou jednotkou v bytovém domě. Nebytový prostor nabízí plochu 143 m2 za cenu 2 800 000 Kč, nebytová jednotka v přízemí je před celkovou rekonstrukcí. Balkon mají k dispozici jen dva byty, bytová jednotka č. 26 s plochou 82 m řešená dispozičně jako 3+kk. Její cena je stanovena na 5 600 000 Kč včetně DPH a nachází se v půdních prostorách. Balkon má také vedlejší bytová jednotka č. 27, která nabízí velikost 55 m2 a dispozici 3+kk. Byty v bytovém domě Šimáčkova mohou být sestaveny podle přání zákazníka. Společnost Tecnocasa a.s. má za tímto účelem k dispozici služby předních dodavatelů a partnerů. Dveře zprostředkovává společnost Garofoli, dlažby a obklady zajišťuje firma Ceramica Vallelunga, která spoléhá mimo jiné na dlouholetou tradici v oboru. Truhlářské práce a zakázkovou výrobu nábytku zprostředkovává společnost Tecnolegno, koupelny kompletně dodává firma Arthema. Alternativu v dlažbách pro stěny a podlahy představuje italská firma Isoplam. V současné době dům prochází kompletní rekonstrukcí společných prostor. Mezi úpravy se řadí nové rozvody, výstavba nového výtahu nebo repase vstupních dveří do domu i bytových jednotek.

Lokalita: Bytový dům v ulici Šimáčkova v Holešovicích - Praha 7 těží především ze skvělé lokality, která snoubí skvělou dopravní dostupnost, vysokou občanskou vybavenost a rozlehlý park Královská obora – Stromovka v pěší vzdálenosti. Prostředí pražských Holešovic je známé především jako industriální čtvrť minulého století. Rodiče s dětmi jistě potěší mateřská škola Praha 7, Janovského, která se nalézá jen pět minut od objektu. Ve stejné ulici je také základní umělecká škola Šimáčkova. Deset minut pěšky se nalézá Fakultní základní škola PedF, či Akademie výtvarných umění v Praze taktéž deset minut od domu. V okolí domu se nalézá několik lékařských zařízení. Pět minut chůze je Lékařský dům Praha 7, a.s. Ve stejné vzdálenosti na opačnou stranu nalezneme Kliniku Livet a dvě lékárny. Nákupy zprostředkovává nedaleký supermarket Albert, který je vzdálen pět minut chůze. Ve stejném dosahu nalezneme množství restaurací, barů a vináren. Populární je Restaurace U Malého Berlína, Stejkárna, Kavárna ČO-XO, Movies Bar Club nebo Vinotéka Vínečko. Lokalita je však známá především velkým množstvím kulturních akcí a společenského života. Ve vzdálenosti deseti minut chůze od objektu se nachází kino Bio Oko, Národní galerie v Praze – Veletržní palác, Mořský svět, Křižíkova fontána nebo loutkové a činoherní divadlo Mimotaurus. Volné chvíle pro milovníky zeleně a procházek představuje především rozlehlá Královská obora, která nabízí mnoho parků, atrakcí pro děti i jezírka. Majitele nových bytů potěší také široká dopravní dostupnost. Deset minut chůze se nabízí možnost využití spojení stanice metra Vltavská, či holešovského vlakového nádraží. Bytový dům je obklopen sítí městské hromadné dopravy. Tramvajové zastávky Veletržní palác nebo Výstaviště Holešovice jsou vzdáleny jen pět minut pěšky, autobusová zastávka Řezáčovo náměstí leží na opačné straně zhruba deset minut chůze.

Lokalita

Šimáčkova 17, Holešovice, Praha 7

Co si o projektu “Bytový dům Šimáčkova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty