Developerský projekt Bytový dům Šimice

V prodeji
Šámalova, Židenice, Brno

Detaily

O projektu

O projektu: V širším centrum Brna byly zrekonstruovány dva původní bytové domy v rámci projektu nazvaného Bytový dům Šimice. Rekonstruovaná fasáda respektuje architekturu v okolí, uvnitř vzniklo 13 malometrážních bytů s dispozicemi 1kk a 2kk v moderním stylu a vysokém standardu zahrnujícím podlahové topení nebo automatické okenní rolety.

V rámci rekonstrukce bude upraven i zelený vnitroblok a na střeše vzniknou zelené terasy náležící k bytům. Přízemní byty jsou pak rozšířeny do exteriéru pomocí atrií.

Developerem je společnost All Inclusive Development a.s. Byty jsou vhodnou investicí díky facility managementu a zajištění pronájmu v rámci služeb, které společnost poskytuje. Rekonstrukce již byla ve druhém kvartálu roku 2020 dokončena a byty jsou připraveny k nastěhování.

Lokalita: Projekt se nachází v Šámalově ulici, v klidné rezidenční části města BrnaŽidenice. Jedná se o čtvrť s výhodnou polohou nedaleko centra dostupného do 15 minut díky linkám MHD. Nabízí širokou občanskou vybavenost, kulturní i sportovní zařízení.

Co si o projektu “Bytový dům Šimice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty