Bytový dům Šimice

Aktualizováno: 29 července, 2020
Bytový dům Šimice
Adresa Šámalova, Židenice, Brno
K nastěhování od 2Q/2020
Počet jednotek 13
Velikost jednotek 1+kk - 2+kk
Developer All Inclusive Development a.s.


O projektu:

V širším centrum Brna byly zrekonstruovány dva původní bytové domy v rámci projektu nazvaného Bytový dům Šimice. Rekonstruovaná fasáda respektuje architekturu v okolí, uvnitř vzniklo 13 malometrážních bytů s dispozicemi 1kk a 2kk v moderním stylu a vysokém standardu zahrnujícím podlahové topení nebo automatické okenní rolety.

V rámci rekonstrukce bude upraven i zelený vnitroblok a na střeše vzniknou zelené terasy náležící k bytům. Přízemní byty jsou pak rozšířeny do exteriéru pomocí atrií.

Developerem je společnost All Inclusive Development a.s. Byty jsou vhodnou investicí díky facility managementu a zajištění pronájmu v rámci služeb, které společnost poskytuje. Rekonstrukce již byla ve druhém kvartálu roku 2020 dokončena a byty jsou připraveny k nastěhování.

Lokalita:

Projekt se nachází v Šámalově ulici, v klidné rezidenční části města BrnaŽidenice. Jedná se o čtvrť s výhodnou polohou nedaleko centra dostupného do 15 minut díky linkám MHD. Nabízí širokou občanskou vybavenost, kulturní i sportovní zařízení.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky