30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Bytový dům Štolcova

V prodeji
Štolcova, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2024
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  1+1 - 3kk

O projektu

V brněnské městské části Černovice je v nabídce celkem 8 bytových jednotek o dispozici 1+1 až 3kk nacházejících se pod jednou střechou čtyřpodlažního bytového domu. Vzhledem k uspořádání a dispozicím bytů jsou vhodné jak pro vlastní bydlení, tak i investiční záměry. Při výstavbě se dbá jak na vysoké standardy použitých materiálů, tak i na kvalitu zařízení a celkových provedených prací, aby nemovitosti splňovaly co možná nejvyšší nároky na soudobé bydlení. K bytům lze zakoupit jak sklepní kóji, tak i zahradu o velkorysé výměře 78 m2 situované za domem, přístupné vlastním vchodem z prostoru společné chodby.

Lokalita

Bytový dům Štolcova je situován v žádané brněnské lokalitě, konkrétně v Černovicích. Strategické umístění zajišťuje pohodlnou dopravní dostupnost do centra města – autem za pouhých 10 minut, využít však lze i hromadnou dopravu se zastávkou vzdálenou pouhých 5 minut pěšky. Samozřejmostí je také kompletní občanská vybavenost v podobě obchodů s potravinami, restaurací, lékárny, ale dokonce i mateřských školek či lékařských ordinací. Pro sportovní vyžití lze využít přilehlé tenisové kurty nebo squashové centrum.

Lokalita

Štolcova, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Bytový dům Štolcova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty