20.05.2022

Trhem s nemovitostmi už nehýbe covid, ale situace na Ukrajině → článek

19.05.2022

Byla spuštěna II.etapa projektu Březový háj

18.05.2022

Byty Vrbenského: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

17.05.2022

V prodeji jsou rodinné domy na Praze 10 ze III.etapy projektu Nové Královice

16.05.2022

Pod Trávnou cestou: v prodeji jsou rodinné domy v Nymburce

Více aktualit

Developerský projekt Bytový dům Suchdolské náměstí II

V přípravě
Suchdolské náměstí, Suchdol, Praha 6

Detaily

O projektu

O projektu: Developer SD Bohemia Group navazuje na úspěšnou první etapu Bytového domu Suchdolské náměstí. V té vznikl pětipodlažní bytový dům s 26 různě velkými bytovými jednotkami s balkony, předzahrádky či terasami a podzemním parkovištěm.

Ve stejném bloku se nyní připravuje Bytový dům Suchdolské náměstí II, který by moderním stylem i standardy měl odpovídat svému předchůdci. Bude opět pětipodlažní, kromě bytů nabídne i komerční prostor, garáže a sklepy v suterénu. Byty budou vybaveny klimatizací s rekuperací a okny se zvýšenou akustickou izolací.

Lokalita: Suchdolské náměstí je součástí centra Prahy 6 – Suchdol. V okolí se tak nachází veškerá potřebná občanská vybavenost včetně skol a školek, univerzity, restaurací či sportcentra.

Suchdol je lokalita dobře dostupná z pražských Dejvic, odkud je možné využít k dopravě dále po Praze metro. Zároveň ale nabízí i klid rezidenční čtvrti a blízkost přírody a rekreačních oblastí, například Kozí hřbety, Tiché údolí s Alšovou vyhlídkou nebo Suchdolský zámeček.

Více info: www.sdbohemiagroup.cz

Co si o projektu “Bytový dům Suchdolské náměstí II” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty