Developerský projekt Bytový dům Triangl

Vyprodáno
Holýšovská/Jeremiášova, Stodůlky, Praha 5

Detaily

 • ID:
  12054
 • Stav:
 • Developer:
  URBAN DEVELOPERS AND INVESTORS
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Stodůlky
 • Byty k nastěhování od:
  2017 (vyprodáno)
 • Cena bytů (od - do):
  3.259.892 Kč - 11.603.155 Kč

O projektu

O projektu: Katastrální území pražských Stodůlek je místem, kde se staví úplně nový developerský projekt Bytový dům Triangl, přičemž novostavba je situována do městské části Praha 5 na křižovatku ulic Jeremiášova a Holýšovská. Nový dům má celkem tři podzemní a deset nadzemních podlaží, 49 bytů. Budovu tvoří monolitická železobetonový systém sestávající z nosných stěn a sloupů. Skeletový systém je doplněn o vyzdívky. Dům má průkaz energetické třídy B. Byty jsou již v prodeji, dokončení stavby se plánuje na srpen 2017. Prodejcem a developerem obytného komplexu je společnost UDI, Urban developers and investors se sídlem v pasáži Černá růže na Praze 1 v ulici Na Příkopě.

Byty: Novostavba Bytový dům Triangl zahrnuje byty o rozloze od 1+kk až po 5+kk. Plošná výměra se pohybuje od 26 m2 do 111 m2. Součástí většiny bytů v novém domě je balkon, byty ve 2. a ustupujícím 10. nadzemním podlaží mají terasy. Rozpětí cen bytů činí od 2,9 milionu Kč do 6,5 milionu Kč včetně DPH. K bytům náleží garážové stání i sklepní kóje, které se platí zvlášť. Součástí domy budou i nebytové komerční prostory, které mají vchod z Holýšovské ulice.
Co je součástí standardů? Pokládají se zde plovoucí laminátové podlahy od firmy Egger, dále dveře Gerbich s masivním dřevěným rámem, a to jak vstupní, tak interiérové, přičemž interiérové jsou opatřeny skleněnou výplní. Obklady a dlažby se dodávají od společnosti Rako. Zařizovací předměty v oblasti sanity se dodávají od společnosti Jika, a to umyvadlo, umyvadlová baterie, skříňka pod umyvadlo, vana, závěsné WC a tlačítko, vanová baterie, sprchové dveře, vanička a sprchová sada.

Lokalita: Nově budovaný developerský projekt Bytový dům Triangl se nalézá na území Stodůlek na Praze 5. Narazíte na něj na rohu ulic Jeremiášova a Holýšovská. 5 minut autem nebo 21 minut metrem a pěšky se z kulturních památek nalézá Středověký skanzen Řepora. Po pětiminutové procházce dorazíte k supermarketu Billa v Jeremiášové ulici. K nejbližšímu lékaři na Polikliniku Lípa v Seydlerově ulici je to 7 minut autem, nebo 18 minut metrem a pěšky. Nachází se tu i lékárna. Pokud máte chuť ke sportovnímu vyžití, navštivte Pohybové studio ve Fantově ulici vzdálené 5 minut jízdy autem nebo 9 minut pěšky. Pouhé 2 minuty autem je potom k dispozici Sportovní klub a hala Lužiny v Bellušově ulici. Mateřská škola Píšťalka se nachází v Chlupově ulici čtyři minuty autem nebo 8 minut pěšky, celkem 14 minut pěšky nebo 6 minut autem je základní škola v Bronzové ulici. Bytový soubor stojí nedaleko přírodní památky Dalejský profil. Pěšky to k ní trvá půl hodiny chůze, autem jste tam za cca 6 minut. Lokalita je součástí chráněného území Prokopského údolí a Centrálního parku Prahy 13 a výborně poslouží k relaxaci. Sedm minut pěšky od domu se nachází stanice metra Luka na trase linky B. Stejně tak je možné využít autobusovou dopravu, a to ze stanic Vackova, Luka či Amforová, ve všech třech případech je docházková vzdálenost 7-8 minut. Jezdí odsud autobusy číslo 137, 142, 274, 255, 301, 351 Budete-li jezdit autem, je hlavní tepnou Jeremiášova ulice, z níž se dostanete na Rozvadovskou spojku a ležet najet na Pražský okruh a D5. Velmi dobře je odsud dostupné také letiště Václava Havla, autem k němu dojedete za cca 16 minut.

Lokalita

Holýšovská/Jeremiášova, Stodůlky, Praha 5

Co si o projektu “Bytový dům Triangl” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty