02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Bytový dům U Skalky

Vyprodáno
V olšinách, Strašnice, Praha 10

Detaily

 • ID:
  3116
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Strašnice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  30 - 105 m2
 • Počet bytů celkem:
  20
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk

O projektu

O projektu Bytový dům U Skalky je situován do zastavěné části Prahy 10 - Strašnice a navazuje na stávající zástavbu bytových domů. Novostavba má celkem šest bytových podlaží s celkovým počtem 20 nových bytů a dvě podlaží podzemní, ve kterých jsou sklípky, garážová stání, kočárkárna a nebytové prostory. Ke každému bytu od 2+kk je v ceně jedno garážové stání. Byty jsou orientovány na jih, východ a západ. Vybavení bytů je ve vysokém standardu, elektronický zabezpečovací systém s čidly v jednotlivých pokojích bytu, kouřovým čidlem a ovládací klávesnicí u vstupních dveří bytu - možno napojit na PCO, domácí videotelefon v každém bytě s kamerou u vstupu do domu, vícepokojové byty mají prostorné terasy, lodžie nebo balkony, byty od 3+kk mají velké koupelny s přímým větráním a osvětlením oknem, v obývacích pokojích s kuchyňským koutem plovoucí podlaha z exotické tvrdé dřeviny, dveře SAPELI, v koupelně podlahové elektrické topení a topný žebřík s kombinovaným vytápěním. Připojení na internet, telefon a kabelovou televizi UPC. V případě, že by dispozice bytu či vybavení neodpovídaly individuálním potřebám klienta, je možno projednat bez poplatků klientskou změnu.

Lokalita: Bytový dům U Skalky je situován na mírně svažitém pozemku mezi ulicemi V Olšinách, Slapská a Dobročovická v Praze 10 – Strašnicích. Jedná se o atraktivní lokalitu v širším centru hlavního města, v docházkové vzdálenosti stanic metra „A“ Skalka a Strašnická s výborným dopravním spojením jak do centra, tak i na městský okruh a tím i mimo Prahu nebo do ostatních částí hlavního města.

Lokalita

V olšinách, Strašnice, Praha 10

Co si o projektu “Bytový dům U Skalky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty