28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Byty Bažantnice

Vyprodáno
Komenského / Okrajová, Hostivice, Praha-západ

Detaily

 • ID:
  16473
 • Stav:
 • Developer:
  doma a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha-západ
 • Lokalita:
  Hostivice
 • Byty k nastěhování od:
  2018 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  130
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk

O projektu

O projektu: Na jižním okraji obce Hostivice, cca 300 metrů za hranicemi Prahy, se staví nový developerský projekt Byty Bažantnice. Obytný soubor se nalézá na ulicích Komenského a Okrajová. Jedná se o celkem 127 nových bytů v jedenácti čtyřpodlažních novostavbách označovaných písmeny A až K. Nové byty v něm mají plošné dispozice od 1+k do 5+kk včetně mezonetů. Například si můžete vybrat mezonety 4+kk se zahradou či terasou nebo 5+kk s terasou. Rozloha bytů se pohybuje od 38 m2 do 112 m2. Všechny byty mají buď balkony nebo terasy a samozřejmostí jsou i sklepní kóje. V rámci standardů se do bytů osazují dřevěná eurookna s izolačním dvojsklem. Do obytných místností se pokládají laminátové podlahy, do předsíně, na chodbu a do komory velkoformátová dlažba. Součástí standardu je rovněž kuchyň, což není zcela běžné. U kuchyňských skříněk a pracovní desky máte na výběr z pěti dekorů. Nechybí zde také sklokeramická varná deska, u menších bytů dvouplotýnková, dále odtahová digestoř a nerezový dřez. Developerem projektu je doma a.s., s dokončením se počítá v roce 2018.

Lokalita: Na jižním okraji obce Hostivice hned za hranicemi Prahy se nalézá nový developerský projekt Byty Bažantnice. Komplex se buduje v ulicích Komenského a Okrajová, v těsné blízkosti Hostivických rybníků, přilehlý lesík Bažantnice tvoří zelenou oázu. Dopravní dostupnost lokality je dobrá, autem je to na Zličín pouhé 4 km. Dostanete se sem z Pražského okruhu přímo z dálnice D7, dále je zde velmi dobré napojení na dálnice D1 a D5. Autobusová zastávka se nachází hned před pozemkem a do centra Prahy se odsud městskou dopravou dostanete za 30 minut. K dispozici je i železniční doprava, a sice Hostivice-nádraží se spojením na Masarykovo a hlavní nádraží a dále zastávka Hostivice-Sadová přes Zličín na Smíchovské nádraží. S občanskou vybaveností budete spokojeni, protože velké Obchodní centrum Zličín se nachází jenom 10 minut jízdy autem od domu. V dojezdové vzdálenosti 4 minuty stojí stará škola v Komenského ulici a dále nový školní areál v ulici U Zámecké zdi a Pionýrů. Dále je zde mateřská školka Fíček v Lomené ulici, v Prostřední ulici potom zdravotní středisko. Na Husově náměstí se nachází Městský úřad a supermarket Lidl, obojí s dojezdovou vzdálenosti 2 minuty autem, za 3 minuty se dostanete na hostivickou policejní stanici. Milovníci přírody mají na dohled chráněnou přírodní rezervaci Hostivické rybníky o rozloze 113 ha, kde se nachází mokřady a hnízdiště vzácného ptactva. Sportovci si mohou užít jízdu na kole, protože nedaleko obytného komplexu vede cyklostezka. V Litovické ulici narazíte na sportovní stadion, pod Litovickým rybníkem se nachází tenisové kurt. Obojí je dosažitelné autem do 5 minut jízdy. Kulturním centrem obce je zámek Hostivice, ke kterému se autem dostanete za 2 minuty a Sokolovna, k níž vám cesta potrvá jenom o minutu déle.

Více info: www.bytybazantnice.cz

Lokalita

Komenského / Okrajová, Hostivice, Praha-západ

Co si o projektu “Byty Bažantnice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty