Developerský projekt Byty Bieblova

Vyprodáno
Bieblova, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  11862
 • Stav:
 • Developer:
  Donova a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  32 – 45 m2
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 2+kk
 • Cena bytů (od - do):
  cena na vyžádání

O projektu

O projektu: Osmipodlažní bytový dům nacházející se v rezidenční lokalitě plné klidné zeleně na ulici Bieblova je součástí developerského projektu Bieblova apartments ve čtvrti Smíchov v městské části i obvodu Praha 5. Architektura objektu se přímo odkazuje na život a dílo českého básníka Konstantina Biebla (1898-1951). Propracované funkční dispozice pak dodávají projektu uživatelský komfort a variabilní řešení dle přání zákazníka. Stavební konstrukce novostavby je cihlová se železobetonovými monolitickými stropy. V rámci rezidenčního projektu je nabízeno celkem 25 nových bytů v dispozicích od 1 + kk do 2 + kk. K nastěhování by měly být k dispozici v lednu roku 2017. Developerem projektu a prodejcem obytných prostor je společnost Donova a.s.

Byty: Rezidence Bieblova apartments nabízí k prodeji 25 stylových bytů v dispozicích 1 + kk a 2 + kk s podlahovou plochou od 32 m² do 68 m². V přízemí se nachází byt 2 + kk s terasou, v dalších pěti patrech se pak vždy nalézají tři byty 1 + kk a 2 + kk. V podkroví najdete dva byty 2 + kk a jeden 1 + kk. Výjimečný je v celé nabídce obzvláště střešní byt 2 + kk v posledním sedmém poschodí se dvěma terasami. Všechny byty mají sádrovou omítku a eurookna. Zákazníci si mohou zvolit ze tří standardů – ekonomického (E), kvalitního (Q) a luxusního (L). Rozdíl mezi nimi spočívá především ve výbavě koupelny a WC od jiných výrobců a značek. Všechny uvedené standardy koupelen však disponují bezprahovou teakovou podlahou a keramickým obkladem.

Lokalita: Bytový dům Bieblova apartments se nachází na stejnojmenné ulici v katastrálním území Smíchov v městské části i obvodu Praha 5. V běžné docházkové vzdálenosti od rezidence najdete plnou občanskou vybavenost včetně mateřských a základních škol, lékařských ordinací, lékáren, řady obchodů i restaurací. Lokalita nabízí i skvělou dopravní dostupnost. Jen několik minut vás dělí od stanice metra B Anděl, která je zároveň i významným autobusovým a tramvajovým přestupním uzlem. Zde se nachází i pětihvězdičkové zábavní, nákupní a business centrum Nový Smíchov. Při cestování autem se nájezdem rychle dostanete na Jižní spojku a Pražský okruh. Relaxace i aktivní odpočinek je možný v udržovaných sadech Na Skalce s jezírkem a dětským hřištěm přímo vedle domu nebo v zahradě Santoška.

Lokalita

Bieblova, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Byty Bieblova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty