Byty Bieblova

Aktualizováno: 6 července, 2015
Byty Bieblova
Adresa Bieblova, Smíchov, Praha 5
K nastěhování od 2017 (vyprodáno)
Velikost jednotek 1+kk - 2+kk
Plocha (od - do) 32 – 45 m2
Developer Donova a.s.


O projektu:

Osmipodlažní bytový dům nacházející se v rezidenční lokalitě plné klidné zeleně na ulici Bieblova je součástí developerského projektu Bieblova apartments ve čtvrti Smíchov v městské části i obvodu Praha 5. Architektura objektu se přímo odkazuje na život a dílo českého básníka Konstantina Biebla (1898-1951). Propracované funkční dispozice pak dodávají projektu uživatelský komfort a variabilní řešení dle přání zákazníka. Stavební konstrukce novostavby je cihlová se železobetonovými monolitickými stropy. V rámci rezidenčního projektu je nabízeno celkem 25 nových bytů v dispozicích od 1 + kk do 2 + kk. K nastěhování by měly být k dispozici v lednu roku 2017. Developerem projektu a prodejcem obytných prostor je společnost Donova a.s.

Byty:

Rezidence Bieblova apartments nabízí k prodeji 25 stylových bytů v dispozicích 1 + kk a 2 + kk s podlahovou plochou od 32 m² do 68 m². V přízemí se nachází byt 2 + kk s terasou, v dalších pěti patrech se pak vždy nalézají tři byty 1 + kk a 2 + kk. V podkroví najdete dva byty 2 + kk a jeden 1 + kk. Výjimečný je v celé nabídce obzvláště střešní byt 2 + kk v posledním sedmém poschodí se dvěma terasami. Všechny byty mají sádrovou omítku a eurookna. Zákazníci si mohou zvolit ze tří standardů – ekonomického (E), kvalitního (Q) a luxusního (L). Rozdíl mezi nimi spočívá především ve výbavě koupelny a WC od jiných výrobců a značek. Všechny uvedené standardy koupelen však disponují bezprahovou teakovou podlahou a keramickým obkladem.

Lokalita:

Bytový dům Bieblova apartments se nachází na stejnojmenné ulici v katastrálním území Smíchov v městské části i obvodu Praha 5. V běžné docházkové vzdálenosti od rezidence najdete plnou občanskou vybavenost včetně mateřských a základních škol, lékařských ordinací, lékáren, řady obchodů i restaurací. Lokalita nabízí i skvělou dopravní dostupnost. Jen několik minut vás dělí od stanice metra B Anděl, která je zároveň i významným autobusovým a tramvajovým přestupním uzlem. Zde se nachází i pětihvězdičkové zábavní, nákupní a business centrum Nový Smíchov. Při cestování autem se nájezdem rychle dostanete na Jižní spojku a Pražský okruh. Relaxace i aktivní odpočinek je možný v udržovaných sadech Na Skalce s jezírkem a dětským hřištěm přímo vedle domu nebo v zahradě Santoška.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (44 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky