07.06.2023

Rezidence Prokopský potok: v prodeji jsou byty na Stodůlkách

04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

Více aktualit

Developerský projekt Byty Bolzáno

Vyprodáno
Turgeněvova, Černovice, Brno

Detaily

 • ID:
  20886
 • Stav:
 • Developer:
  NET Development, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Brno
 • Lokalita:
  Černovice
 • Byty k nastěhování od:
  2018 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  56
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 2+kk

O projektu

O projektu: Nové byty v polyfunkčním domě Byty Bolzáno čekají na své majitele v Brně, na nároží Turgeněvovy ulice v Černovicích. Tato osmipodlažní budova přináší 56 bytových jednotek a 7 obchodních prostor.

Dům je rozdělen na dvě části, z nichž každá má svůj samostatný vchod. Komerční prostory, kanceláře a technické zázemí objektu jsou umístěny v 1. NP. Bytové jednotky jsou v dalších sedmi podlažích a jejich dispozice jsou 1+kk, 1+1 a 2+kk, o výměrách od 38 do 71 m2. Vzhledem k velké podlahové ploše jednotek 2+kk, jsou tyto vhodné i pro menší rodiny s dětmi.

Byty, které jsou řešené jako 2+kk a 1+1 mají lodžii nebo balkon, byty 1+kk mají francouzská okna. Všechny obytné místnosti jsou orientované na jih. Vytápění bytů a ohřev TUV bude zajištěn centrální plynovou kotelnou.

Kolem budovy se buduje 57 nových parkovacích míst, která si zájemci zakoupí současně s bytem. Na části pozemku se počítá s dvoupodlažními garážemi s kapacitou 58 samostatných stání, které by sloužily obyvatelům jak nové, tak stávající bytové zástavby.

Developerem, investorem a zároveň prodejcem nemovitostí je společnost NET development. Byty budou dokončeny na podzim 2018 a zájem o jejich koupi je obrovský, takže kdo by chtěl do konce letošního roku bydlet v novém, musí si pospíšit s rezervací.

Lokalita: Developerský projekt Byty Bolzáno je realizován v Brně, ulice Turgeněvova, katastrální území Černovice, které se nalézá ve východní části města.

Nový bytový objekt se nachází v blízkosti silniční radiály Olomoucká, která vám umožní dopravní napojení do středu velkoměsta – jízda do centra trvá přibližně 6 minut. I městská hromadná doprava je vedena po této komunikaci – zastávka MHD je asi 150 metrů od domu (trolejbus a autobus Spáčilova – 4 minuty chůze). Hlavní městský silniční okruh je vzdálen asi půl kilometru a je napojen na výpadovky k dálnicím.

Z této lokality je také dobrá dostupnost do lesoparku a přírodní rezervace Bílá hora, takže propojení s přírodou a možnost aktivního odpočinku v ní budete mít jako na dlani (autem 5 minut, na kole 12 minut, pěšky skoro tři čtvrtě hodiny – což je ale zase pěkná procházka). A protože se v místě výstavby nového bytového domu již nachází sídlištní zástavba, znamená to, že v lokalitě je už zavedená veškerá občanská vybavenost, počínaje mateřskou (MŠ Kamenáčky – 4 minuty autem a 20 minut MHD) a základní školou, možností nakupování (smíšené potraviny Pod schody – 3 minuty pěšky, supermarket Albert – 5 minut pěšky), zdravotní péče ve zdravotnických zařízeních Poliklinika Lesná – autem 8 minut, nebo Poliklinika Židenice – 5 minut jízdy autem, až třeba po dětské koupaliště Juliánov – autem 4 minuty, pěšky 20 minut, anebo mezinárodní letiště Brno – Tuřany, které je vzdáleno šest kilometrů.

Asi 4 kilometry od domu Byty Bolzáno je průmyslová zóna Černovická terasa, která nabízí pracovní příležitosti.

Co si o projektu “Byty Bolzáno” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty