28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Byty Brejchovna

V prodeji
Na Plískavě, Hostivař, Praha 10

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Hostivař
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2022
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

Rezidenční projekt Byty Brejchovna tvoří 8 bytových jednotek rozmístěných do tří nadzemních podlaží. Byty jsou o dispozicích od 1+kk do 4+kk a většina z nich je vybavena také lodžií, terasou či předzahrádkou. K bytům náleží sklepní kóje umístěné v podzemním podlaží a k dispozici je i 9 parkovacích míst pro obyvatele domu. Byty jsou bezbariérové, řešené v moderním stylu a vybavené moderními technologiemi jako jsou například optické datové linky. Developerem projektu, který bude dokončen na konci roku 2022, je společnost Bidli reality, a.s.

Lokalita

Byty Brejchovna najdete poblíž ulice Na Plískavě v pražské Hostivaři (Praha 10). V těsné blízkosti nemovitosti najdete školku, základní i střední školu, ubytovací zařízení, restaurace, zdravotnické zařízení, sportoviště, obchody, služby i zastávky městské hromadné dopravy. Zároveň je ale doslova za rohem k dispozici i rozlehlý přírodní park Hostivař-Záběhlice, který nabízí nekonečné možnosti všem milovníkům zeleně, procházek, relaxace v přírodě i cyklistiky.

Lokalita

Na Plískavě, Hostivař, Praha 10

Co si o projektu “Byty Brejchovna” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty