30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Byty Brejchovna - nový rezidenční projekt moderního bydlení

V prodeji
Na Plískavě, Hostivař, Praha 10

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Hostivař
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2022
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

Rezidenční projekt Byty Brejchovna tvoří 8 bytových jednotek rozmístěných do tří nadzemních podlaží. Byty jsou o dispozicích od 1+kk do 4+kk a většina z nich je vybavena také lodžií, terasou či předzahrádkou. K bytům náleží sklepní kóje umístěné v podzemním podlaží a k dispozici je i 9 parkovacích míst pro obyvatele domu. Byty jsou bezbariérové, řešené v moderním stylu a vybavené moderními technologiemi jako jsou například optické datové linky. Developerem projektu, který bude dokončen na konci roku 2022, je společnost Bidli reality, a.s.

Lokalita

Byty Brejchovna najdete poblíž ulice Na Plískavě v pražské Hostivaři (Praha 10). V těsné blízkosti nemovitosti najdete školku, základní i střední školu, ubytovací zařízení, restaurace, zdravotnické zařízení, sportoviště, obchody, služby i zastávky městské hromadné dopravy. Zároveň je ale doslova za rohem k dispozici i rozlehlý přírodní park Hostivař-Záběhlice, který nabízí nekonečné možnosti všem milovníkům zeleně, procházek, relaxace v přírodě i cyklistiky.

Lokalita

Na Plískavě, Hostivař, Praha 10

Co si o projektu “Byty Brejchovna - nový rezidenční projekt moderního bydlení” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty