Byty Brumlovka

Aktualizováno: 26 května, 2015
Byty Brumlovka
Adresa Vnější, Michle, Praha 4
K nastěhování od červen 2015 (vyprodáno)
Počet jednotek 6
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 51 - 126 m2
Developer LUXENT s.r.o.


O projektu:

V tiché oblasti se rozkládá deveoloperský projekt zvaný Byty Brumlovka (6 nových bytů). Novostavba je situována na Vnější ulici, která spadá do Prahy 4 – Michle. Investor chce nabídnout atraktivní bydlení v blízkosti centra Prahy díky vila-domům. Ty budou mít vlastní parkování, balkon či zahradu – to vše v klidné okrajové části hlavního města. Komorní projekt nabídne celkem šest nových bytů v dispozicích 2+kk až 4+kk. Prodejcem projektu je společnost Luxent s.r.o. Byty budou dokončeny ve standardním provedení nejpozději 30.6.2015 s tím, že ještě nyní lze ovlivnit vnitřní dispozice koupelny, zařizovací předměty a povrchy.

Byty:

Cílem projektu je dokončení rekonstrukce bytového domu se šesti bytovými jednotkami a jejich následný prodej včetně příslušenství v podobě předzahrádek a vlastního parkovacího stání. Bytové jednotky budou umístěny v přízemí a dalších nadzemních podlažích. Developer navíc garantuje možnost upravit je dle přání a potřeb zákazníků. Nejmenší byt má celkovou obytnou plochu 51 m2 a stojí 2 981 160 Kč včetně DPH. Největší byt má dispozici 4+kk a celkovou obytnou plochu 126 m2. K bytu, který je umístěn ve třetím patře, náleží také terasa o velikosti 8 m2. V prodeji je za cenu 6 909 700 Kč včetně DPH. Součástí všech bytů jsou plovoucí podlahy, velkoformátové dlažby a obklady a taktéž plynový kombinovaný kotel. Za příplatek jsou v nabídce sklepní kóje za cenu od 40 000 Kč včetně DPH a parkovací stání na pozemku v ceně 125 000 Kč včetně DPH. Parkování je řešeno pomocí nových parkovacích stání nebo před objektem na ulici.

Lokalita:

Lokalita, v níž se projekt s názvem Byty Brumlovka nachází, zaujme především skvělou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Nejbližší stanice metra – Kačerov – se nalézá pouhých devět minut chůze, druhá nejbližší stanice – Budějovická – leží 11 minut pěšky. Pracovní příležitosti poskytuje blízké administrativní BB Centrum, ve kterém sídlí společnosti jako ČEZ, HP, Telefonica 02 nebo Unicredit. Zastávka MHD Hadovitá je jen pět minut daleko. V okolí projektu jsou dva rozlehlé parky – Bohdalec a Tyršův vrch. Zároveň je zde mnoho vzdělávacích institucí, ať už Vyšší odborná škola herecká, dvě mateřské školky nebo dvě školy základní. Kromě toho je zde mnoho kaváren, restaurací nebo sportovních zařízení jako Squash Ohradní. Nákupní možnosti představují supermarket Žabka a Albert, které jsou v docházkové vzdálenosti deseti minut.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (44 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky