02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Byty Brumlovka

Vyprodáno
Vnější, Michle, Praha 4

Detaily

 • ID:
  9211
 • Stav:
 • Developer:
  LUXENT s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Michle
 • Byty k nastěhování od:
  červen 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  51 - 126 m2
 • Počet bytů celkem:
  6
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V tiché oblasti se rozkládá deveoloperský projekt zvaný Byty Brumlovka (6 nových bytů). Novostavba je situována na Vnější ulici, která spadá do Prahy 4 – Michle. Investor chce nabídnout atraktivní bydlení v blízkosti centra Prahy díky vila-domům. Ty budou mít vlastní parkování, balkon či zahradu – to vše v klidné okrajové části hlavního města. Komorní projekt nabídne celkem šest nových bytů v dispozicích 2+kk až 4+kk. Prodejcem projektu je společnost Luxent s.r.o. Byty budou dokončeny ve standardním provedení nejpozději 30.6.2015 s tím, že ještě nyní lze ovlivnit vnitřní dispozice koupelny, zařizovací předměty a povrchy.

Byty: Cílem projektu je dokončení rekonstrukce bytového domu se šesti bytovými jednotkami a jejich následný prodej včetně příslušenství v podobě předzahrádek a vlastního parkovacího stání. Bytové jednotky budou umístěny v přízemí a dalších nadzemních podlažích. Developer navíc garantuje možnost upravit je dle přání a potřeb zákazníků. Nejmenší byt má celkovou obytnou plochu 51 m2 a stojí 2 981 160 Kč včetně DPH. Největší byt má dispozici 4+kk a celkovou obytnou plochu 126 m2. K bytu, který je umístěn ve třetím patře, náleží také terasa o velikosti 8 m2. V prodeji je za cenu 6 909 700 Kč včetně DPH. Součástí všech bytů jsou plovoucí podlahy, velkoformátové dlažby a obklady a taktéž plynový kombinovaný kotel. Za příplatek jsou v nabídce sklepní kóje za cenu od 40 000 Kč včetně DPH a parkovací stání na pozemku v ceně 125 000 Kč včetně DPH. Parkování je řešeno pomocí nových parkovacích stání nebo před objektem na ulici.

Lokalita: Lokalita, v níž se projekt s názvem Byty Brumlovka nachází, zaujme především skvělou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Nejbližší stanice metra – Kačerov – se nalézá pouhých devět minut chůze, druhá nejbližší stanice – Budějovická – leží 11 minut pěšky. Pracovní příležitosti poskytuje blízké administrativní BB Centrum, ve kterém sídlí společnosti jako ČEZ, HP, Telefonica 02 nebo Unicredit. Zastávka MHD Hadovitá je jen pět minut daleko. V okolí projektu jsou dva rozlehlé parky – Bohdalec a Tyršův vrch. Zároveň je zde mnoho vzdělávacích institucí, ať už Vyšší odborná škola herecká, dvě mateřské školky nebo dvě školy základní. Kromě toho je zde mnoho kaváren, restaurací nebo sportovních zařízení jako Squash Ohradní. Nákupní možnosti představují supermarket Žabka a Albert, které jsou v docházkové vzdálenosti deseti minut.

Lokalita

Vnější, Michle, Praha 4

Co si o projektu “Byty Brumlovka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty