30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Byty Dělnická

V prodeji
Dělnická, Holešovice, Praha 7

Detaily

O projektu

O projektu: Na místě bývalé pivovarské kalírny v Holešovicích vzniká projekt s názvem Byty Dělnická. Celkově by mělo vzniknout 63 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Z bytů v nejvyšších patrech s jižní orientací by mělo být dobře vidět na Vltavu, Pražský Hrad i známý park na Vítkově. Byty budou mít větší či menší balkon, dvě horní patra pak prostorné terasy.

V podzemních podlažích se počítá se zbudováním garážových stání a sklepů. Uvnitř pasáže má přitom zůstat industriální stavba, která by v budoucnu mohla být využita jako ateliér nebo výstavní prostor.

Projekt staví developer MS-INVEST a.s. Prodej bytů byl zahájen v únoru 2020 a s dokončením jeho výstavby se počítá do konce listopadu 2022.

Lokalita: Praha 8 - Holešovice slibují výbornou občanskou vybavenost a snadná dopravní dostupnost. Výhodou je především blízkost Hlavního nádraží a centra hlavního města. Přímo před bytovými jednotkami v ulici Dělnická se nachází tramvajová a autobusová zastávka Maniny.

V okolí je hned několik restaurací a kaváren, supermarket Billa nebo Albert, lékárna, menší obchody, poliklinika, mateřská, základní i střední škola a pobočka České pošty. Sportovní vyžití nabízí squash klub nebo posilovna. Za kulturou můžete vyrazit do kulturního centra La Fabrika, VNITROBLOCK či do RockOpery. Děti se určitě rády podívají do Krokodýlí ZOO v Tusarově ulici.

Odpočinek v přírodě zastupuje především břeh Vltavy, za parky budete muset trochu cestovat. Nejblíže je asi 15 minut jízdy tramvají vzdálená Královská obora Stromovka či přibližně stejně vzdálená Letenská pláň. Přes Libeňský most se dostanete k Thomayerovým sadům.

Více info: www.delnicka.ms-invest.cz

Lokalita

Dělnická, Holešovice, Praha 7

Co si o projektu “Byty Dělnická” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty