Byty Dělnická

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Byty Dělnická
Adresa Dělnická, Holešovice, Praha 7
K nastěhování od 11/2022
Počet jednotek 63
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Moravská stavební - INVEST a.s. +420-702-164-759

O projektu:

Na místě bývalé pivovarské kalírny v Holešovicích, staví developer Moravská stavební - INVEST projekt s názvem Byty Dělnická. Celkově by mělo vzniknout 63 nových bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Z bytů v nejvyšších patrech s jižní orientací by mělo být dobře vidět na Vltavu, Pražský Hrad i známý park na Vítkově. Byty budou mít větší či menší balkon, dvě horní patra pak prostorné terasy. V podzemních podlažích se počítá se zbudováním garážových stání a sklepů. Uvnitř pasáže má přitom zůstat industriální stavba, která by v budoucnu mohla být využita jako ateliér nebo výstavní prostor. Prodej bytů byl zahájen v únoru 2020 a s dokončením jeho výstavby se počítá do konce listopadu 2022.

Lokalita:

Holešovice slibují výbornou občanskou vybavenost a snadná dopravní dostupnost. Přímo před bytovými jednotkami v ulici Dělnická se nachází tramvajová a autobusová zastávka Maniny. V okolí je hned několik restaurací a kaváren, supermarket Billa nebo Albert, lékárna, menší obchody, poliklinika, mateřská, základní i střední škola a pobočka České pošty. Sportovní vyžití nabízí Squash Holešovice, MMA Praha nebo posilovna Bitevní pole. Za kulturou můžete vyrazit do kulturního centra La Fabrika, VNITROBLOCK či do RockOpery. Děti se určitě rády podívají do Krokodýlí ZOO v Tusarově ulici. Odpočinek v přírodě zastupuje především břeh Vltavy, za parky budete muset trochu cestovat. Nejblíže je asi 15 minut jízdy tramvají vzdálená Královská obora Stromovka či přibližně stejně vzdálená Letenská pláň. Přes Libeňský most se dostanete k Thomayerovým sadům. Výhodou je především blízkost Hlavního nádraží a centra hlavního města.

Podobné nabídky
10528x
Novostavba Vivus Argentinská prodej bytů Praha 7 - Holešovice

Vivus Argentinská

Argentinská/U Průhonu, Holešovice, Praha 7

zima 2020/21

O projektu: V atraktivní lokalitě Prahy 7-Holešovic vzniká nový developerský projekt Vivus Argentinská, buduje se přímo v ulici Argentinská. Staví se hned vedle sportovního areálu Loko Vltavín. Jde o sedmipodlažní bytový dům, novostavba má tvar písmene U a navazuje přímo na zástavbu v sousedství na jihu. Nový dům se člení na čtyři části...

Array